[Çözüldü] 2017 Banyo Dolapları Modelleri

[Çözüldü] 2017 Banyo Dolapları Modelleri
27 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 594 kez okundu.

2017 Banyo Dolapları Modelleri

Banyo tasarımlarında en büyük aksesuarların başında gelen banyo dolapları banyolar için oldukça önemlidir. Banyo dolabı alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Bunlardan ilki dolap rengi ve modeli olurken bir diğeri ise dolabın kullanışlı olmasıdır. 2017 banyo dolapları modelleri olarak en çok ön plana çıkan modellerin başında; lavabolu modeller olurken bir diğer yandan da raf şeklinde olan dolaplarda çok fazla dikkat çekmektedir. Banyo tasarımlar yaparken renk uyumuna da dikkat etmenizde fayda bulunur. Banyo modelleri ve tasarımları alanında en çok şık model tasarımına sahip olan tekzen ve bauhause banyo mobilyaları olmaktadır.

Banyo Tasarımlarında Tekzen Modelleri  

Raf dolap ve lavabolu dolap tasarımları konusunda oldukça ürün yelpazesine sahip olan bu markada her renge ve zevke ait modeller bulabilirsiniz. Özellikle bej ve kahve tonlarında olan lavabolu dolapları hem işlev olarak çok kullanışlı hem de görünüm olarak oldukça şık bir görüntü sunuyor. Banyo dolapları kullanım olarak önemli unsurlardan biri olan dolap içi hacmi olarak geniş ve fazla çekemce veya dolaba sahip olan modelleri seçmenizde fayda olacaktır. Bunun nedeni ise daha fazla eşyayı bir araya toplayarak size kullanımı kolay bir dolap sağlaması olacaktır.

Bauhause Banyo Dolapları

Banyo ve dolap modelleri olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu marka 2017 banyo dolap modelleri ile çok şık tasarımlar ile seneye damgasını vuracak gibi düşünülüyor. İhtiyacınız olan geniş hacme sahip özelliklerinin yanı sıra şık tasarımlar ve renkli modelleri ile de göz dolduruyor. Zaten bir banyonun ihtiyacı hiç şüphesin ki hem şık hem kullanışlı olmasıdır. Bu iki unsur var olduğu zaman banyo için başka bir sorun bulunmamaktadır. Banyo dolabı seçimi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken detay dolabın rengi banyo atmosferine uygun olanı seçmektir.

Banyo Dolapları Fiyatları

Banyo dolabı alırken alacağınız modele göre fiyatlarda değişiklik olacaktır. Tem bir fiyat vermek doğru değildir. Fakat ortalama bir aralık söyleme istersek banyo dolapları fiyatları; 89.90 ile 1.890.00 TL gibi bir fiyat aralığı söylemek mümkündür. Ayrıca belirtmekte fayda var ki her mağaza ve markanın kendi modeline has fiyat aralıkları bulunmaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git