[Çözüldü] 2017 Banyo Dolapları

[Çözüldü] 2017 Banyo Dolapları
27 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

2017 Banyo Dolapları

Dolap renkleri, genellikle koyu kahve ve siyah tonlarında tasarlanmaktadır. Ancak daha ferah bir ortam isteyenler için beyaz ya da açık kahve tonları da satışa sunulmaktadır. Dolapların en öncelikli özelliği ise temizliği rahat ve kullanışlığı olmasıdır. Aynı zamanda suya dayanıklılığından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Yeni sezon modeller ise genel olarak birbirinin neredeyse aynı modeli olmaktadır. Daha çok asma şeklinde duvara monte edilen lavabo altı dolaplar bulunmaktadır. Bunun amacı ise banyo gibi kaygan bir zemin de ayaklarınızı normal dolaba vurma olasılığınızın yüksek olmasıdır. Asma dolapların olduğu banyolarda böyle bir durum söz konusu değildir. Banyo da genellikle kahve ya da beyaz tonları çok fazla tercih edilmektedir. Bu renklerin çok kullanışlı olduğu ya da daha sade olduğu söylenmektedir. 2017’de bunların dışında her renkte banyo dolapları satışa sunulacaktır. Bu nedenle şimdiden çok fazla talep görmektedir.

Kullanışlı Banyo Dolapları İle Rahat Edin

Banyo da evin diğer bölümleri gibi, kullanışlı olmalıdır. Ev sahibi dışında banyoyu fazla kullanan kimse bulunmaz. Bu nedenle en çok ev sahibinin kullanımını kolaylaştıracak bir banyo tercih edilmelidir. 2017 banyo dolapları, normal tekli gardırop şeklinde boydan tasarlamıştır. Bunun yanı sıra yarım dolap şeklinde asma olarak tasarlanan aynalı dolaplar da bulunmaktadır. Kapalı ya da aynalı dolap sevmeyen kişiler de düşünülmüştür. Onlar içinde açık raf şeklinde banyo dolapları tasarlanarak satışa sunulmuştur. Banyo dolaplarının fiyatları, her üründe olduğu gibi markalarına ya da alındıkları yerlere göre değişiklik göstermektedir.

Nerelerden Temin Edebilirsiniz

Özel olarak yaptırılan dolaplar biraz daha pahalı olmaktadır. Ancak banyo da şıklığı uygun fiyata yakalamanız da mümkündür. Bunun için Evidea, Tekzen, Koçtaş, Bauhaus gibi en tanınan mağazalardan banyo dolaplarını temin edebilirler. Bauhaus’da banyo dolapları 160 ile 380 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Bu da her bütçeye uygun bir fiyat olmaktadır. Tekzen mağazalarında ise banyo dolaplarını 100-200 Tl arasında bir fiyatla temin edebilirsiniz. Ancak en çok talep Koçtaş mağazalarında olmaktadır. Hem uygun hem de daha kaliteli ürünlere hizmet verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git