[Çözüldü] 2017 Banyo Modelleri

[Çözüldü] 2017 Banyo Modelleri
27 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 491 kez okundu.

2017 Banyo Modelleri

Son zamanların en modern yerlerinden biri haline gelen banyolar, şıklık ve gösteriş yarışına dahil edilmiştir. Evin mutfağına, salonuna özen gösterilirken, banyoların da şıklıktan nasibini alması sağlanmaktadır. Evlerin banyolarında en özel eşyalar, en güzel dolaplar, en zarif banyo fayansları kullanılmaktadır. Bazı bireylerin tercihi sade banyolardan yanayken, bazı bireylerin tercihi ise cıvıl cıvıl, rengarenk banyolardır.

Gelişen teknoloji ve modayla birlikte banyo ürünleri, çeşit ve model bakımından sayıca artış göstermektedir. Osmanlı tarzı banyolar, saray banyosu tarzı, hamam havası tarzı ve jakuzili banyolar olmak üzere, birçok banyo modeli bulunmaktadır. Bireyler, evlerinin diğer odalarıyla uyumlu olarak bunlardan birini tercih etmektedir. Ayrıca diğer bölümlerden farklı, tamamen özgün banyolar da dizayn etmektedirler.

Osmanlı Havasında Banyo Keyfi Yaşayın

2017 banyo modelleri arasından seçeceğiniz Osmanlı tarzı banyolarla, banyonuzu tarihi ve aynı zamanda modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Banyonuz için seçeceğiniz ürünleri, Osmanlı dönemlerinde kullanılan ürünlerin benzerleriyle dizayn ederseniz, banyo keyfinizi Osmanlı atmosferinde yaşamış olursunuz. Mesela; banyonuzda bulunan lavabonun çanaklarını, Osmanlı dönemlerinde kullanılan, eskitme ya da taş görünümü olan çanaklardan yaptırabilirsiniz. Yine banyonuzdaki tüm muslukları, Osmanlı döneminde kullanılan, genellikle altın renginde ya da bakır renginde olan musluklardan yaptırabilirsiniz.

Banyonuzda bulunan dolaba ya da rafa, aksesuar olarak, ibrik, Osmanlı tası gibi ürünleri yerleştirerek tarihi; ama şık bir görüntü elde edebilirsiniz.  Banyo sonrasında kullanacağınız havlularınızı da Osmanlı işlemelerinden oluşan, tarihi dokulu havlulardan, bornozlardan seçebilirsiniz. Bir bütünlük içinde olan banyonuzda, keyifle Osmanlı dönemlerini yaşayabilirsiniz.

Zarafet Ve Modernliğin Uyumu

Geniş ve ferah banyo sahibi olan bireyler, maddi olanakları imkan veriyorsa, son sistem olan jakuzili banyoları tercih edecektir. Banyosunda uzun vakit geçirmeyi düşünenler, hem banyonun tadını çıkaracak, hem de jakuzinin sağladığı özelliklerle vücudunda rahatlık hissedecektir. Altın varaklı jakuziler, yuvarlak jakuziler, yumurta biçimi jakuziler gibi birçok modeli banyonuzun durumuna göre tercih edebilirsiniz. Maliyeti biraz daha yüksek olan jakuzili banyoların, zarafet ve gösterişi de yüksektir. Modernlik ve zarafeti içinde barındıran jakuzili banyolar, genellikle iş adamları, yüksek mevki sahibi kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca jakuzili banyolar, lüks otellerde ve rezidanslarda göreceğiniz banyolar arasındadır. Evlerinde kullanamayan kişiler de, günlük olarak geçirecekleri tatillerinde ya da özel gün ve gecelerinde jakuzili banyosu olan odaları tercih etmektedir.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git