[Çözüldü] 2017 Bebek Odası Modelleri

[Çözüldü] 2017 Bebek Odası Modelleri
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 440 kez okundu.

2017 Bebek Odası Modelleri

Evliliğin en tatlı meyvesi olan çocukluğun çekirdeği de bebeklik dönemidir. Bunun farkında olan anne babalar daha çocukları doğmadan onların gelişi için hazırlık yaparlar. Çok değerli bir varlığın gelişine hazırlık yaparmış duygusuyla müstakbel oğulları ya da kızlarına elbiseler hazırlarlar yahut onların odalarını dizayn ederler. Bebek odaları anne babaların bu tatlı heyecanlarını taçlandırdıkları mekanlar olarak tasvir edilebilir.

Bebek Odası Modelleri

Bebeğinin değerini bilen anne babalar bebek odalarını da ona göre düzenlerler. Bebek odası bu açıdan renkli, cıvıl cıvıl bir dünyanın başlangıcı olabilmektedir. Bebek odası modelleri de bebek dünyası göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Bebek odası için kullanılacak bir çok ürün bulunmaktadır. Renkli halılardan bebek beşiklerine; gece lambasından süslü balonlara; Masa ve sandalyelerden mama sandalyelerine bir çok farklı ürün bebeklerin odalarını düzenlemek için dizayn edilmiştir. Bebek odaları ayrıca tek paket halinde de satılmaktadır. İsteyen müşteriler odanın her detayını kendisi belirleyerek ona göre ürünler satın alabilmekte isteyen müşteriler ise birbiriyle uyumlu renklerin bir arada kullanıldığı çeşitli ve farklı aksesuarlar ile zenginleştirilmiş hazır bebek odası modelleri arasından seçim yapmaktadır. 2017 bebek odası modelleri ile bir çok farklı model arasından birisi seçilebilmektedir.

Bebek Odası Dizaynı Nasıl Olmalıdır?

Bebek odası dizayn edilirken ya da bebek odası modelleri incelenirken ilk dikkat edilmesi gereken bebeğin cinsiyetidir. Erkek ve Kız  çocuklarının gelişim özellikleri farklı olduğundan bebek odası dizayn edilirken ona göre dizayn edilmelidir. Ayrıca odada kullanılacak renkler de cinsiyete göre belirlenmelidir. Renkler göz alıcı ve cıvıl cıvıl renklerden seçilirse daha uygun bir oda tasarlanmış olacaktır.

Bebek odası dizayn edilirken ayrıca kullanılacak aksesuarların tercihi de önemlidir. Mesela bebeğin beslenmesi bebek odasında yapılacaksa mutlaka bir bebe sandalyesi bulundurulması gerekmektedir. Ayrıca yerleri kaplayan halıların yumuşak olması da önemlidir.

Bebek odalarının vazgeçilmez parçası ise bebek beşikleridir. Bilindiği üzere bebekler hayatlarının büyük kısmını uyuyarak geçirmektedirler. Bebekler için uyku bu kadar önemli olduğundan bebeklerin yatağı ve beşikleri de hem konforlu hem de kullanışlı olmalıdır. Bebek beşiklerinin bir çoğunda artık çekmecede kullanılmaktadır. Bebek malzemelerinin bebek beşiğinin hemen altında bulunması annenin bebeğiyle ilgilenirken zaman kazanmasını sağlar.

Bebek odası dizayn edilirken yukarıda sayılanlar göz önünde bulundurulmalı, mutlu bir bebekliğin mutlu bir çocukluğun teminatı olduğu gerçeğinden hareketle bu konuda titiz davranılmalıdır. 2017 bebek odası modelleri anneler, babalar ve çocuklar düşünülerek hazırlanmış birçok modelden oluşmaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git