[Çözüldü] 2017 Bebek Odası Tasarımları

[Çözüldü] 2017 Bebek Odası Tasarımları
29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

2017 Bebek Odası Tasarımları

 

İnsanlar için hem çok güzel hem de çok zor bir sürecin başlangıcıdır anne ve baba olmak. Anne karnında başlar bebeğin bakımı ve gelişimi; her şey ona göre dizayn edilir hazırlanır. Fakat dikkat edilmesi gereken bir sürü unsurda vardır, özellikle bebek odasıyla ilgili; beşiği,yatak örtüsü, halısı, bez değiştirme masası, elbise dolabı, perdesi gibi bir çok unsur girer devreye. Tabi en önemlisi bunların bebeğin sağlığı için uygun olması, bir de erkek bebekler ve kız bebekler için özel dekorasyonlar yapılır.
Vivensa Bebek odası Modelleri

Vivensa markasından başlayalım seçmeye, erkek çocuklar için; Kaptan bebek odası, denizci bebek odası, latte bebek odası gibi bir sürü seçenek var. Kız bebeklerimiz için de bakalım biraz; jasmin bebek odası, pamuk bebek odası hepsi birbirinden güzel ve uygun fiyatlı genel olarak 2.000 TL ve 4.000 TL arası değişiyor. Peki bunların içinde neler oluyor; pamuk bebek odasını ele alalım 3 kapılı dolap, büyüyen karyola, şifonyer, raf, tekstil beşik set, 80x100cm yatak, yatak boyutları bebeğinizin boyuna veya sizin tercihinize göre değişebiliyor.

İlknur Bebek Odası Modelleri

Elit bebek odası, imren bebek odası, kral bebek odası gibi seçenekleri bulunmakta, içindekilere gelirsek Kral bebek odasında 3 kapılı gardrop, büyüyen beşik, Şifonyer, isterseniz tek tek, isterseniz takım olarak alma şansı sağlıyor. Genel olarak fiyat açısından da uygun, aynı şekilde bu oda takımları da 2.000 TL ve 4.000 TL arası değişiyor.. Şöyle seçenekleriniz de var; ben takım almak istemiyorum diyorsanız; beşiğini ister mavi ya da dolabını beyaz şeklinde de alma seçeneğiniz var. Artık bebeklerinizin odasını sadece halılarla veya perdelerle renklendirmeye son siz nasıl isterseniz öyle renkleniyor.

 

Bir kolaylığı daha da demonte olarak geliyor olması. Gidip aldığınız zaman arabama nasıl sığdırırım ya da ben bunları nasıl götürürüm diye düşünmeye gerek kalmıyor. Bu kadar kolaylıkla 2017 bebek odası modellerinde seçim yapmakta baya zorlaşıyor, hepsi birbirinde güzel olduğu için sizlere iyi seçimler ve şanslar demekten başka bir şey kalmıyor bize…

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git