[Çözüldü] 2017 Evye Modelleri

[Çözüldü] 2017 Evye Modelleri
31 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 469 kez okundu.

 

 

2017 Evye Modelleri

Genel olarak dekorasyona çok önem verdiğimiz bu günlerde mutfak konusunda biraz daha titizdir kişiler, bunun nedeni ise günün çoğunun mutfakta geçmesidir ve mobilya olarak da en çok kullandığımız mobilyalar mutfaktadır. Mutfak mobilyaları hem kullanım açısından önemlidir hem de dekorasyon için büyük öneme sahiptir. Yine mutfakta en çok kullandığımız musluktur tabi, musluk olunca evye de önemli yere sahip olmaktadır. Eskiden sadece tek bir modeli olan evyenin artık birçok modeli ortaya çıkmıştır ve bu konuda firmalar bir biriyle model yarışına girmiştir. Kişiler dekorasyona çok fazla önem verdiği için en küçük detaylara bile özen göstermektedir artık.

Evye Modelleri

Evye modelleri; dominox janus611 siyah mutfak evyesi özellikle tarzı olan mutfaklar bu modeli tercih edebilirler. Franke sirius sıd651 yine bu model açık renk tercih edenler için ideal olacaktır rengi ise beyazdır. Dominox argo Xb51 çelik mutfak evyesi bu modelde ise sol damlalık bulunmaktadır ve parlak boyası ile de oldukça göz alıcı olacaktır. Ukinox platon siyah granit evye siyah sevenler için yine özenle tasarlanmış bir model. Beyaz granit evye bu da mutfağında yumuşak renkleri tercih edenler için ideal olacaktır. Artenova faek 770 köşe tezgâhı bu da yine köşeler için özel olarak düşünülmüş tasarlanmış bir modeldir, bu model klasikliğin dışına çıkmış bir modeldir. Bocchi casa mutfak evyesi bu model parlak beyazdır ihtişamı ve gösterişi seven mutfaklar için idealdir.

Mutfakta Evye Tercihi

Mutfakta evye tercihi ilk etapta basit gibi görünse de evye tercihi, rengimodeli çok önemlidir. Bunun nedeni ise mutfakta en çok kullanılan tezgah bölümünde yer almasıdır. Mutfak dolaplarına ve mutfağın yapısına uygun bir evye tercihi yapılmalıdır. Mutfak mobilyaları koyu renkte ise evye koyu seçilmeli ve açık renkte ise diğer mobilyalar bunda ise açık bir renk tercih edilmelidir. İsteğe bağlı olarak da tamamen zıt renklerde tercih edilebilinir, zıt renkler tercih edildiğinde mutfağa farklı bir hava katacaktır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git