[Çözüldü] 2017 Mobilya Modelleri

[Çözüldü] 2017 Mobilya Modelleri
1 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

2017 Mobilya Modelleri

Yeni ev döşeyen ya da evini komple yenileyen insanlar hatırı sayılır bir rakamdan oluşmaktadır. Bu kişilere yardımcı olmak için 2017 mobilya modelleri mobilyacılar tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir. Ev dekorasyonu oldukça önemli bir konu olmaktadır. Çoğu insan sürekli olarak evlerini yenileyemeyebilir. Bunun için seçilen modeller kişinin zevkini yansıtmalıdır. Aksi takdirde ev ortamı oldukça sıkıcı bir hal alabilmektedir.

Ev İçin Hangi Mobilyalar Çok Tercih Edilmektedir?

2016 yılında salon için en çok tercih edilen mobilyalar otantik tarzda olanlardan oluşmaktadır. 2017 yılında bu modanın da devam etmesi beklenmektedir. Ancak bu tarzın tam zıttı olarak döşenen evlerde vardır ki bunlar genellikle daha modernlikten yana olmaktadır. Dar mekanlar için her zaman en kullanışlı oturma grubu L koltuklar olmaktadır. Ancak daha geniş mekanlar için normal oturma grupları tercih edilmektedir. Oturma gruplarında ise en çok tercih edilen renkler mavi ve tonlarından yana  olmaktadır. Özellikle turkuaz en çok tercih edilen renkler arasındadır. Bunun dışında pembe, bej ve vizon da oldukça  tercih edilmektedir. Temizlik açısından rahat olduğu için koltukların yerden yüksek ayaklara sahip olması da dikkat edilen bir noktadır. Yatak odası takımları için her zaman olduğu gibi beyaz ön planda olmaktadır.

Yatak odası takımlarında ise en çok dikkat edilen nokta gardırobun büyüklüğü ve kullanışlı olmasıdır. 2017 modasında ise yatak odasında yatak başlıklarında ve dolap içlerinde LED ışık çok tercih edilenler arasında olmaktadır. Gardıroplar ise boydan aynalı ve sürgülü kapıya sahip olanlar tercih edilmektedir. Yatak odalarında genellikle modernlik ön planda tutulsa bile, otantik meraklısı olanlar için de tasarımlar bulunmaktadır.

Yemek odası takımlarında ise sadelik ön planda tutulmaktadır. Fakat koltuk takımlarına uygun yemek odası takımları tercih edilmektedir.  Ev ortamında en sona bırakılan ve önemsiz görülen yer ise koridorlardır. Ancak 2017 modasında koridorlar için şık olarak tasarlanan kesme halılar kullanılmaktadır. Portmantolar ise gardırop tarzında seçilmektedir. Bayanların en çok zaman geçirdikleri mutfaklar ise en başta dekore edilen mekanlar arasında yer almaktadır. Mutfakta ağırlıklı olarak kullanılacak renkler bayanların zevkine bırakılmıştır. Ancak en çok tercih edilen ise Amerikan tarzdaki geniş mutfaklardan oluşmaktadır. Çift kapılı buzdolapları, pop art tarzda halılar, ankastreler mutfak dekorasyonunda ön planda olmaktadır. 2017 mobilya modelleri bu şekilde tasarlanmıştır.

Markalar ve Fiyat Aralıkları

2017 mobilya modelleri, markalarına göre değişiklik göstermektedir. Ancak en çok tercih edilen markalarda aile bütçesi düşünülmektedir. Salon için hem uygun fiyat hem de kalite arayanların en öncelik verdiği adreslerden bir tanesi de English Home ya da Madame Coco olmaktadır. Bu tür yerlerde sadece salon için değil, ev dekorasyonuna dair her şey bulabilirsiniz. 3.500-6.000 Tl arasında fiyatlar değişmektedir.

Renkli salon takımı tercih edenler için Bellona, İstikbal, Gündoğdu ve Cardin mobilya fazla seçenek sunmaktadır. Halı modelleri için Merinos halı seçeneklerinden yararlanabilmek mümkündür. Yatak odası takımları için English Home, İstikbal, Koçtaş, Gündoğdu mobilya uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu tür markalar en çok öne çıkan markalar arasında yer almaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git