[Çözüldü] 2017 Mutfak Avizeleri

[Çözüldü] 2017 Mutfak Avizeleri
2 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 400 kez okundu.

2017 Mutfak Avizeleri

Aydınlatma olarak birçok alan için ayrı model ve tasarım avizeler bulunmaktadır. Birçok model ve tasarım avizeler şıklık ile hoş bir sunumu beraberinde sunmaktadır. Avize seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Bu detayların başında; mutfak ile uyumu ve iyi bir aydınlatma sunması gelmektedir. 2017 mutfak avizeleri olarak ön plana çıkan özgür aydınlatma modelleri(beliz) ile sirüs avizeler gelmektedir. Bu konuda en şık üretimi yapan Hürrem avize ve Avizeland firmaları olmaktadır.

Sirüs Avize Modelleri

 Bu avize modelleri en çok mutfak tasarımları için kullanılan avize modelleri olmaktadır. Geniş veya dar alanlar için değişik aydınlata dereceleri bulunmaktadır. Özellikle üçlü ve ikili aydınlatma sistemleri ile birçok seçeneği bulunmaktadır. Simetrik ve abajur şekilleri de olan bu modelle sarı ve beyaz aydınlatma biçimleri ile de her ortama uygun renk seçenekleri mevcut olmaktadır. En çok avizeland markasında çok seçeneği bulabileceğiniz bu modeller sarkıtmalı veya tavana monteli modelleri ile de göz kamaştırıyorlar.

Beliz Aydınlatma Modelleri

Bu model avizelerde yine diğer avize seçeneğinde olduğu gibi ikili ve üçlü aydınlatma derecelerine sahiptirler. Bunu dışında sarkaçlı olarak daha çok model ve tasarımları ön planda olan bu modeller en çok seçeneği Hürrem avize firmasından bulabileceğiniz gibi birçok internet sitesinde de bulabilmeniz mümkün olmaktadır. 2017 mutfak avizeleri olarak Koçtaş ve evidia sitelerinden de fikir alabilirsiniz. Bu internet sitelerinde birçok marka ve tasarımı en ince detayına kadar öğrenebilir ve isterseniz satın alabilirsiniz.

Avize alımı olarak en çok dikkat etmeniz gereken husus aydınlatma şekli ışığın rengi ve bulundukları mekan ile uyumudur. Her avize her alana uygunluk göstermez ve yeterince aydınlatma sunmaz. Bu yüzden bu tarz bir seçim yapacağınız zaman birçok açıdan konuyu ala almanızda fayda vardır. Bunların başında ise aydınlatacağı alanın büyüklüğü olmalıdır.

 Mutfak Avize Fiyatları      

Mutfak avize fiyatları her mağaza ve modele göre farklılık göstermektedir. Fakat fiyat aralığı olarak 29.90 TL ile 590.90 TL arasında bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Sizde mutfak dizaynı yaparken size hitap edecek olan avizeyi seçerken yapacağınız seçimde birçok açıdan incelemenizde fayda olacaktır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git