[Çözüldü] 2017 Mutfak Modelleri

[Çözüldü] 2017 Mutfak Modelleri
3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 385 kez okundu.

2017 Mutfak Modelleri

Zorluklarla, birikimlerinizle aldığınız evinizi yenilemek istiyorsunuz. Yeni daire olsun veya kullanmış olduğunuz daire olsun, evinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Modayı ve modernliği takip etmek, evinizi daha ferah kılmak için uzun araştırmalar yapabilirsiniz. 2017 mutfak modelleri kataloglarından, internet sayfaları üzerinden birçok model ve renk seçeneğini bulabilirsiniz. Her evin mutfağına uygun, rahat ve kullanışlı, aynı zamanda da son moda mutfaklara sahip olmayı herkes ister.

Üç Boyutlu Mutfaklar

2017 mutfak modelleri arasında özellikle bulunan ürünlerden birisi, üç boyutlu mutfaklardır. Evinizin kullanım durumuna göre tüm ölçüler alınır, tasarımlar yapılır ve renk ve model seçeneği belirlenir. Mutfak dolaplarınızın kapaklarına ister kendi resminizi, ister ailenizin resmini, isterseniz de hep görmek istediğiniz bir yerin resimlerini baskıyla uygulatabilirsiniz. Üç boyutlu olarak yapılan bu baskılar, mutfağa her girdiğinizde içinizde farklı bir hava estirecektir.

Mutfak dolaplarıyla birlikte tezgah arası ve zemini de, üç boyutlu baskıyla yapılan cam ürünlerle kaplatabilir, mutfağınızda bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Mesela; en sevdiğiniz ve hep görmek istediğiniz yer, Maldivler diyelim. Maldivlere ait güzel bir manzara resmini seçip, mutfak dolaplarınızın kapaklarına üç boyutlu olarak baskı yaptırabilirsiniz. Mutfağa girdiğiniz her an, sanki Maldivler’de yaşıyormuşsunuz, hissini yaşayabilirsiniz.

Kullanışlı Mutfaklar

Bir bayan için en önemli yerlerden birisi, gününün büyük çoğunluğunun geçtiği yer olan mutfaktır. Bayanın en çok vakit harcadığı bu yerin ise, en özel ve güzel şekilde tasarlanmış olması büyük önem taşır. Mutfak, hem gösterişli, farklı tasarımlardan oluşmalı, hem de kullanış açısından kolaylık sağlamalıdır. En geniş mutfak da, en dar mutfak da kullanım rahatlığına göre diyazn edilmelidir.

Mutfak dolaplarının uzunluğu, dolap kapaklarının sayısı, mutfak masasının yeri ve büyüklüğü, mutfak dizayn ederken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazılarıdır. Mutfağınızın boyutu ne olursa olsun, ferah görünmesini sağlamak sizin elinizdedir. Seçeceğiniz duvar rengi, seçeceğiniz dolapların, ürünlerin rengi mutfağınızı büyük de gösterebilir, küçük de gösterebilir. Bunu ayarlayabilmek size kalmıştır.

Küçük çocukları olan kişilerin, özellikle çocukların kendisine ve etrafına zarar vermemesi için, her şeyi düşünerek tasarlamalısınız. Mutfak tezgahınızın üzerindeki ürünlerin, çocuklar için tehlike oluşturmaması gerekmektedir. Her şeyi yerli yerinde kullanıp, modern ve fark yaratan mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git