[Çözüldü] 2017 Mutfak Modelleri

[Çözüldü] 2017 Mutfak Modelleri
3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 479 kez okundu.

2017 Mutfak Modelleri

 Lüks hayatın yaygınlaşması ile hayatımızda gün geçmiyor ki bir yenilik olmasın. Teknolojinin çok ileri boyutlara taşınmasının bu duruma katkısı tartışılamaz. Hayatımıza son model tasarımları sokan ve modern yaşamın ön plana çıktığı bu dönemde her alanda olduğu gibi özellikle mutfak dekorasyonları alanında da oldukça köklü bir değişim söz konusu olmaktadır. 2017 mutfak modelleri olarak en çok gözümüze çarpan modellerlin başında siyah ve grinin hakim olduğu kare ve oval mutfak modelleri olmaktadır. Bu modellerde oldukça başarılı olan İkea ve Doğtaş mobilya tasarımlarına bakmanızda fayda vardır.

İkea Mobilyanın Mutfak Tasarımları

İkea mobilyanın 2017 mutfak modelleri olarak tasarladığı siyah kare mutfak takımları oldukça göz alıcı duruyor. Siyahı tezat renklerle kombin yaparak çok hoş bir model oluşturan ikea mutfakta anlayışı değiştirerek kare mutfak modelleri ile göz dolduruyor. Kare modellerin birçok mutfağa çok fazla yakışması bu modele olan ilgiyi arttırıyor. Tasarım olarak oldukça modern duran bu mutfak modelleri siyah ile tam bir harika yaratıyor. Her mutfağa uyarlanabiliniyor. Model çizgilerin hakim olduğu bu modellere bakmadan mutfağınızı yenilemeye karar vermeyin.

Doğtaş Mobilya Yeni Yılın Mutfak Modelleri

Yeni yıla girmeden birçok marka ve mağaza gibi yeni yıl için tasarladıkları mobilya tasarımlarının erkenden görücüye sunan doğtaş mobilya mutfak modelleri ile göz dolduruyor. Modellerin arasında en çok ilgi gören gri oval mutfak takımları oldukça şık duruyor. Oval mutfak tasarımlarını birçok mutfağa uyarlanabilinmesi bu modele olan ilgiyi arttırıyor. Oval olarak oldukça şık görünen ve grinin tonlarının açık tonlarla bütünleştiren mutfak modellerine göz atmanızda fayda var. Mutfak modellerinin şıklığının yanı sıra dolapların kullanışlı olması bayanlar için avantaj sağlıyor. Dolap iç hacmi genişliği olan ve raflar ile daha fazla eşyaya yer açan bu modeller gönülleri fethediyor. Dolap alırken bayanların baktığı ilk unsur şıklık olurken bir diğeri ise hiç şüphesiz ki dolap iç genişliği ve ne kadar çok eşya alabilmesi oluyor.

Mutfak Modelleri Fiyatları

Mutfak tasarımları çok büyük bir dünyaya hakim olduğu için fiyat sunmak çok mümkün olmasa da 3.000 TL ile 17.000 TL arasında bir fiyat aralığında değişiklik göstermektedir.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git