[Çözüldü] 2017 Mutfak Perdesi Modelleri

[Çözüldü] 2017 Mutfak Perdesi Modelleri
4 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 503 kez okundu.

  2017 Mutfak Perdesi Modelleri

Mutfak dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri olan ve mutfağın bütün atmosferine etki edebilecek bir kapasiteye sahip olan perdelerde son modayı bilmeyenler ve merak edenler için sizlere anlatmaya çalışacağız. 2017 mutfak perde modelleri ve tasarımları olarak yepyeni modeller ile evlerimizi şıklaştıracaklar. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni tasarımlarda perdelerde olan kir tutmama özelliği birçok bayana temizlik konusunda yardımcı olmaktadır. en çok son yılların vazgeçilmezi olan stor perdeleri mutfakta kullanmak birçok açıdan avantaj sağlayacaktır. Perde ve stor perde konusunda işin ustası olan taç ve brilant perdeler ile evlerinizi geline çevirebilirsiniz.

Taç Perdeleri Mutfak Modelleri

Perde denince birkaç markadan biri olan taç markası her zaman trend modeller ile karşımıza çıkan bir firma olmuştur. 2017 mutfak perde modelleri olarak en çok ön plana çıkan modeller geçen seneki gibi stor modeller olmaktadır. Fakat bu marka bayanlara kolaylık olması amacı ile stor perdelerde mutfak kullanımı için kir tutmaz kumaşlar üreterek yeni bir akımı da sağlamış bulunuyor. Mutfak çok çabuk kirlenen ve leke tutan bir alan olduğu için bu kumaşların üretilmesi birçok bayana kolaylık sağlamaktadır. Birçok renk çeşidinin de bulunduğu bu kumaşların temizlemesi de olukça kolay olduğu söylenmektedir.

 Brilant Markası Mutfak Perdesi Tasarımları

Mutfak perde tasarımlar konusu da oldukça başarılı olan bu markanın modellerine bakmanızda fayda olacaktır. Mutfak perdesi oldukça önemli bir detay olmaktadır. Perde bulunduğu atmosferin havasına şıklık sunacak olmaktadır. Mutfak perdesi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur; mutfak renklerine uyum sağlamasıdır. Mesela; mutfağınız lake bir mutfak takımı ve renklerine sahip; burada sizin yapmanız gereken lake rengine en uygun olan kırık beyaz tonları olurken bekli ışıltı isterseniz hafif dore ile renk katılmış kumaşları tercih etmeniz gerekir. Mutfak perde seçiminiz tamamen size kalmış bir durumdur. Mesela son zamanlarda mutfak figürlerinin bulunduğu perdeleri de tercih edebilirsiniz.

Mutfak Perdesi Yaptırmanın Maliyeti  

Mutfağınıza yaptıracağınız perde maliyeti sizin mutfak cam ölçülerinize göre değişiklik gösterecektir. Fakat ortalama bir fiyat verecek olursak eğer; mutfağınızın camları orta seviyede bir büyüklüğe sahip ise ve az camı varsa; stor perde yaptırmanız 250 TL ile 1.500 TL arasında bir fiyat aralığında değişiklik gösterecektir.

 

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git