[Çözüldü] 2017 Ofis Dekorasyonu

[Çözüldü] 2017 Ofis Dekorasyonu
5 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 274 kez okundu.

2017 Ofis Dekorasyonu

Hangi iş sektörü olursa olsun bir ofis ortamının nasıl olduğu çok önemlidir. Bu hem çalışanlar için hem de gelen diğer insanlar için önemlidir. Bir ofisin şıklığı, tasarımı, dekorasyonu iş üzerin de bile etkilidir. 2017 ofis dekorasyonu ile ilgili şöyle bir 2 başlık açabiliriz. Toplu kullanılan ofisler ve kişiye özel ofis.

Toplu Kullanılan Ofisler

Eğer ki birden fazla kişinin kullandığı bir ofis alanı var ise, burada ki öncelik alanın büyüklüğüdür. Çünkü nasıl bir dekorasyon olursa olsun ferah görünen bir ortam olmalıdır. Bu sebeple önce alan genişliği ve çalışacak kişi sayısı önemlidir. Bununla ilgili gereken çalışma yapıldığın da ise yapılan işle alakalı bir tasarım yapılacaktır. Bu yıl ki moda akımıyla kullanılacak en büyük detaylar, doğal kalıplardır. Yani doğal ağaçtan, doğal taştan yapılmış ürünler. Bu doğallıkla kullanılan mor, gri, beyaz ve siyah gibi renkler ile müthiş bir modernlik yakalanmaktadır. Duvarlar da  bolca uygulanacak olan cam ve ayna detayları ile genişlik  de yaratılacaktır.

 Kişiye Özel Bir Ofis

Eğer ki kendi işinizin patronu iseniz o zaman muhteşem görüntüde bir ofisiniz olmalıdır. Yaptığınız iş ne olursa olsun, ofisiniz daima bir şıklık içerisin de olmalıdır. Çünkü orada ağırlayacağınız kişilerle iş konuşacaksınız ve işi duvarlarınızda görmesine gerek yok. Bu senenin modası olarak ya saray görünümün de bir ofisiniz olmalı, ya da sadece ve doğal bir ofis olmalıdır. 2017 ofis dekorasyonu iki keskin hat oluşturmuştur. Eğer ki gösterişli eşyalar seviyor iseniz, oymalı ahşap mobilyalar, etnik veya oryantalist tablolar  ile muazzam bir ofis yaratmalısınız. Ancak daha sade ve modernlikten yanaysanız da o zaman doğallığın ön plan da olduğu bir ofis yaratmalısınız.

Mobilyalarınız sakin dokunuşlara sahip olmalıdır. Bir yada en fazla iki tane abstre tablo ile renk katabilirsiniz.  Yani bu sene ön plan da olan fikirler çok yada az. Ortası pek tercih edilmeyen bir dekorasyon zamanı. Yani doğal bir sadelik, ya bir tam bir gösteriş. Bu tamamen size kalmıştır. Kendi tercihinize uygun bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git