[Çözüldü] 2017 Oturma Grubu Modelleri

[Çözüldü] 2017 Oturma Grubu Modelleri
6 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 659 kez okundu.

2017 Oturma Grubu Modelleri

2017 yılı tasarımları için mobilya sektörüne bakınca, oturma gruplarında oldukça çeşitli bir sezon hazırlığı gözlemliyoruz. Mobilya sektöründe en çok kullanılan ve üretimi gerçekleştirilen oturma grupları ve koltuk takımlarıdır. Tepe Home mobilya, Doğtaş mobilya, Kilim mobilya, İstikbal mobilya, Mondi mobilya ve daha bir çok mobilya markası birbirleriyle yeni sezonda yeni model ve fiyatlarını yarıştıracaklar. 2017 yılı sezonu yaratıcı fikirlerine bakıldığında, spor ve klasik modellerin bir arada çalışıldığını görebiliyoruz. Mobilya markalarında her geçen yıl artışın olması, çeşitlilik konusunda da bizlere oldukça seçenek sağlamaktadır. Seçim yapacak olan alıcılar spor mu,sade mi, klasik mi derken seçmekte epey zorlanacakları düşünülüyor.

2017 Mobilya Bahar Renkleri

Bu yılın mobilya dekorasyon renklerine baktığımızda; maviler,griler,pembeler,bejler görüyoruz. Evlerinizin oturma odalarına bahar geliyor.Bu yılın renkleri pastel tonlarıyla,mavinin huzurunu, grinin şıklığını ve pembenin sıcaklığıyla, bej renklerin sadeliğini ve asaletini yaşatacak sizlere. Geçen yıl ki gibi pembe ve mavi renkleri tonlamalarla değil de, pembe koltuk seçilmişse bej ya da gri tonlamalarla minderler ve yine aynı açık renk tonlarda perdelerle yumuşak bir ortam dekoru oluşturulabilir. Böylece sıkıcı,yorucu bir atmosferden uzaklaşmış oluruz. 2017 mobilyalarında oturma gruplarının kol bölümlerinde de sıcak renk mobilya kullanılmıştır.

Mobilya Modelleri

Bu yılın dekorasyon trendlerine baktığımızda,oturma gruplarında avangard ve chester , country koltuk takımı modelleri daha popüler olduğu görülüyor.Yine bu yıl da köşe koltuk takımları dizaynı tercihler arasında, oturma gruplarımız için üst sırada devam etmektedir.

Biraz da koltuk modellerinden ziyade, kullanım rahatlığından bahsedelim derim. Hem görünüşünün estetik açıdan şık olması hem de kullanım rahatlığı, işlevselliği sağlaması  oldukça mühimdir. Kolay açılabilen yatak mekanizmalarının olduğu modeller bizlere misafirimiz geldiğinde de ve günlük yaşamımızda da kolaylık sağlayacaktır. Bu yıl yine oturma gruplarında ; sıcak tonlardan oluşan kırlentleri gözlemliyoruz.

Oturma gruplarında özel kol yapıları ve kolaylıkla temizlenebilen tekstil,kumaş ürünü kullanılmış olması bizlere kolaylık sağlayarak, seçenekleri oldukça zenginleştirerek oturma grubu seçimimizde akılları oldukça karıştıracağa benziyor. Oturma gruplarını seçerken şıklığı kadar kullanımda kolaylık sağlamasının önemini unutmamalıyız. Evimiz de oturma grubunu yerleştireceğimiz odanın, büyüklüğüne ve küçüklüğüne de ayrıca dikkat etmemiz bizlere ferah bir oda ortamı sağlayacaktır. Unutmayalım ki küçük görünen detaylar bizlere evimiz de sürekli konfor yaşatacaktır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git