[Çözüldü] 2017 Oturma Grupları

[Çözüldü] 2017 Oturma Grupları
7 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 599 kez okundu.

2017 Oturma Grupları

Salonlar ve oturma odaları, misafirlerin ağırlandığı evi gösteren ve en çok zaman geçirilen mekanlardır. Eve gelen misafirlerin her zaman diğer odaları görme şansı olmayabilir. Fakat oturma odası mutlaka misafirlerin gördüğü yaşam alanlarındandır.

Oturma odaları hem bir yaşam alanı hem de evin reklam kısmıdır. Hayatın büyük bir kısmı oturma odalarında geçmektedir. Oturma odalarında bir çok eşya olmakla birlikte asıl yer kaplayan eşyalar oturma gruplarıdır.

Oturma Grubu Modelleri

Oturma grubu genellikle 2 kanepe ve 2 koltuktan ibaret sanılsa da tasarımlarda meydana gelen çığır açıcı değişimler sayesinde bir çok farklı oturma grubu modeli görülebilmektedir. Oturma grubu denilince akla gelen ilk markalar: Bellona, İstikbal, Mondi, Vivense, Alfemo, Enza home şeklindedir. Bilinirliği yüksek bu markalar kaliteli ürünleri ile kullanıcıyı cezbetmektedir.

Oturma grubu denilince sadece markaya bakmak eksik olacaktır. Oturma grupları kendi içinde de Salon takımları, Koltuk takımları, Oturma Odası Takımları, Köşe takımları, Kanepeler, TV koltukları, genç odası koltukları şeklinde çeşitlenmektedir.

Oturma gruplarının yapıldığı malzemeler de önemlidir. Konfor ve dayanıklılığın belirleyicisi olan malzeme çeşitlidir. Deri malzemeden, ya da farklı malzemeden yapılan oturma gruplarına rastlamak mümkündür.

Renk ve tasarım açısından da farklı farklı oturma gruplarına rastlamak mümkündür. Bir çok farklı renkte ve tasarımda oturma grubu ile oturma odaları zenginleştirilebilmektedir. 2017 oturma grupları renk, desen ve tasarım olarak bir çok farklı ürünü bir arada sunmaktadır.

Oturma Odaları Nasıl Dizayn Edilmelidir

Oturma odaları aynı zamanda temel yaşam alanları olduğundan dizaynından dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Oturma odası dekore edilirken öncelikle konfor sonrasında gösteriş dikkate alınmalıdır. Konfor denilince eşyaların özellikle oturma gruplarının sağladığı rahatlık akla gelmelidir. Konforlu ve şık oturma grupları sayesinde hem ev sahipleri hem de misafirler odadaki ferahlık farkına varacaktır. Diğer bir husus odanın göz zevkine nasıl hitap ettiğidir. Evi güzelleştiren oturma odaları, oturma odalarını güzelleştiren ise oturma gruplarıdır. Oturma grupları seçilirken bu husus dikkate alınmalı, evi güzelleştirecek, odayı daha ferah kılacak oturma grupları seçilmelidir. Ayrıca oturma grupları seçilirken renk doğru seçilmeli, odaya uymayan, bakıldığında göz zevkini bozan modellerden uzak durulmalıdır. 2017 oturma grupları sayesinde hem konforlu hem de gösterişli modellere ulaşmak mümkündür.

Sonuç olarak hem misafirlere hem de ev sahiplerine göz zevki ve konfor açısından tatmin duygusu yaratan odalar için oturma gruplarını doğru seçmek önemlidir

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git