[Çözüldü] 2017 Ranza Modelleri Avangart Mobilya Modelleri

[Çözüldü] 2017 Ranza Modelleri Avangart Mobilya Modelleri
7 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 697 kez okundu.

2017 Ranza Modelleri Avangart Mobilya Modelleri

 

En az iki çocuklu aileler, ev küçük ise odanın geniş olması gerekmektedir. Odada geniş bir yer olması çocukların daha rahat hareket edebilmesini sağlar. Bunun için çocuk odalarında en çok ranzalar tercih edilmektedir. Ranzalar oldukça kullanışlıdır. Özellikle çok çocuklu aileler için yer sıkıntısı açısından en büyük kurtarıcı olarak görülmektedir. Bazı aileler ise ranzanın üst katını çocuklar açısından çok sakıncalı bulmaktadırlar. Bunun için mobilya üreticileri her türlü tedbirleri sağlamaktadır. O yüzden herhangi bir sıkıntı görülmemektedir.

Ranza Modelleri

2017 yılında birçok yeni ranzalar piyasa sürülmek üzere beklemektedir. Ancak çeşit açısından en çok model Avangart Mobilya tarafından üretilmiştir. Klasik ranzaların yanı sıra tekli ranzalarda üretilmiştir. Yani tek yataklı bir ranza üretiliyor. Ranzanın alt kısmına ise çalışma masası gömme olarak yapılıyor. Dar alanlar için oldukça tercih edilen bir ranza türü olmaktadır. 3 çocuklu aileler içinde 2 katlı ranza yapılıyor. 3. Yatak ise alt kattaki yatağa çekmece süsü verilerek monte ediliyor. Böylelikle şık bir görüntü oluşuyor. En çok tercih edilen model genellikle çekmece tarzında olanlardan oluşmaktadır. Daha kullanışlı ranza modelleri isteyenler için ise merdivenleri çekmeceli olanlardan temin etmeleri mümkündür. Daha değişik modeller isteyenler için ise dolap şekli alabilen ranzalar vardır. Açtığınız zaman ranza, kapatıldığı zaman çalışma masası ya da dolap gibi duran ranza modelleri de bulunmaktadır. 2017 ranza modelleri Avangart mobilya modelleri tarafından oldukça fazla ranza seçenekleri sunulmuştur.

Ranza Fiyatları ve Bilinmesi Gerekenler

200-2.500 TL arasında farklılık gösteren birçok ranza modeli bulunmaktadır. Kendinize en uygun olanları seçmeniz mümkündür. Ranzayı kendi bütçenize göre seçmeniz mümkündür. Ancak ranzalarında  kendilerine göre yararlı ve zararlı yönleri  bulunmaktadır. Bunları bildiğiniz takdirde çocuklarınız için daha sağlıklı bir ortamı tasarlamanız mümkündür. Yararlı kısımları, dar mekanlarda daha fazla alan elde edilmesini sağlamaktadır. Çok çocuklu aileler için oldukça kullanışlı olduğu için tercih edilmektedir. Zararlı kısmı ise, ranzanın boyunu odanın boyuna göre ayarlamanız gerekmektedir. Alçak tavanlı bir odaya ranza koymak için boyları alçak olan ranzaları tercih etmeniz gerekmektedir. Ranzanın üst kısmında yatan kişi için bu önemli bir sorundur. Ancak bu 2017 ranza modelleri Avangart mobilya modelleri için çok bir sorun teşkil etmemektedir. Her mekana göre tasarlanmış modelleri bulunmaktadır.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git