[Çözüldü] 2017 Salon Dekorasyon Örnekleri

[Çözüldü] 2017 Salon Dekorasyon Örnekleri
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 310 kez okundu.

2017 Salon Dekorasyon Örnekleri

Salonunuzdan sıkıldınız ve yeniden mi dekor yaptırmak istiyorsunuz? En çok oturduğumuz, vakit geçirdiğimiz odamız salonumuz olduğu için yenilemek sizlere canlılık katacaktır. Halınızdan, mobilyanıza ve perdelerinizden, duvar renginize kadar değişim zamanı geldi.

Renkli tercihleriniz olacak ise birbirleriyle tonlamalı ve uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz. Örnek verecek olursak salonumuzda 2 eşyamız renkli olursa daha iyi olacaktır. Koyu Gri halı ve gri renk fon perde ve gri tonlarında aksesuarlar olup, beyaz ve bej tonlarında koltuk takımları ve oda rengi ve zeminin açık renk olması gibi. Biraz da renk gelsin, gösteriş gelsin derseniz koltuk takımınızın minderlerinde mor tonları ve gri tonlarını renkli olarak düşünebilirsiniz.

Açık renk yemek masası beyaz ve bej tonları eskitme de tercih edilebilir, ayna ve gümüşlük ile birlikte ferah bir ortam yaratacaktır. Salon renginiz açık renk ise eşyalarınız arasında iki adet eşyanızı koyu renkli tercih edebilirsiniz. Bej renk koltuk takımı, koyu gri minderler, ya da koyu mor minder ve aynı tonda halı ile kombinelerseniz oldukça şık olacaktır. Perdeleri de kendi zevkinize göre bej tonları ya da halınızla uyumlu renkte dekore edebilirsiniz.

Salon Aksesuarları Seçimi

Evimizi zengin ve modern gösteren dekorasyon ürünleri arasında  aksesuarlar oldukça çok kullanılmaktadır. Sade bir salon dekorasyonu yapmışsak şık ve asil duran gümüş aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Gümüş bir masa saati, gümüş şamdanlar, gümüş bir tepsi ve gümüşten yapılmış biblo aksesuarlar size zarif bir salon ortamı yaratacaktır.

Renkli seçtiğiniz koltuk takımı ve bej tonları duvar rengimiz varsa, eskitme şık klasik ayaklı bir yüksek sehpa üzerine yine bej tonunda bir vazo içerisinde tonlamalı zemine uyumlu dekoratif yapay çiçeklerle güzel ve sıcak bir salon trendini yakalayabilirsiniz.

Salon dekorasyonunda yine en önemli eşyalarımızdan biri de avizelerimizdir. Sarkıt, renkli avize modelleri spor döşenmiş olan salonlarımızda oldukça tercih edilmektedir. Sade döşenmiş evlerde renkli kullanılan ledler de yılın trendlerinden olacaktır.

Halı ve Perde Seçimi

Halı zemini zengin gösteren ve kışın kalın olursa yararımıza olacak , üşümemize engel dekor ürünümüzdür. Perdemiz ya da koltuk takımımızla uyumlu olup ortamı bütünleştirmesi açısından önemlidir. Evimiz duvarları açık renk ise koyu renk bir zemin hoş olacaktır. Yine koyu duvarlara sahipsek açık renk koltuk ve halı daha çok gösterecektir salonumuzu.

Her yıl tüm tekstil perde firmaları da dekorasyon için yeni perde modelleri çalışmaktadır. Hem hazır olanlardan beğendiğinizi alabiliyor hem de zevkinize göre siparişe diktirebilirsiniz. Desenli ,düz renk, renkli gibi alternatiflerden salonunuza göre kombin yapabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git