[Çözüldü] 2017 Salon Dekorasyonu

[Çözüldü] 2017 Salon Dekorasyonu
8 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 347 kez okundu.

2017 Salon Dekorasyonu

Salonlarınızın tadını sıcacık pembeler, bejler , griler ve mavilerle önce duvar renklerinizde sonra salonunuzdaki eşyalarınızla çıkaracaksınız. Pembeler evinize sıcak ve romantiklik sunarken, grilerle şıklığı yaşayacak ve mavinin huzuruyla içinizin ferahladığını hissedeceksiniz.

Salon Dekorasyonu Duvar, Mobilya Trendi

Salonunuzun rengi pembe renk ise dekorasyonunuzu ve mobilyanızın renklerini daha pastel tonlarda seçmeniz, vintage aksesuar kullanmanız daha iyi ve mutlu hissettirecektir. Renginiz gri ise bu şıklığı ve ağırlığı biraz sıcak tonlarla kırmak daha uyumlu olacaktır. Gri duvar boyası, pudra rengi koltuk takımları ile güzel bir dekorasyon yakalamış olursunuz. Perdeleriniz de pembenin tonlarında veya krem, bej gibi tonlarla birlikte aynı renkte aksesuarlarla oldukça şık bir salon dekorasyonunuz olacaktır.

Bu yıl ki dekorasyon trendlerinde hareket ve sakinlik bir arada yaşayarak enerjinizi oldukça yükseltebilirsiniz. Koltuk takımını seçerken alternatiflerimiz arasında bej, pembe, krem, su yeşili, açık mavi ve tonları açık kahve ve tonları bulunmaktadır. Sade ve gözü yormayan  ama şık kombilerle yılın trendini yakalayabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Duvar, Mobilya Trendi

Pembe bir ana ton seçmişsek koyulu ve açıklı tonlamalarla sıcak bir salon dekore edebiliriz. Duvar rengimiz pembe ise koyu pembe dekoratif objelerimizi, aksesuarlarımızı kullanabilir, salondaki mobilyalarımızı beyaz yaparsak ferah bir salonun tadını çıkarmış oluruz. Seçmiş olduğumuz üçlü koltuğumuz pembe ise berjerlerimiz beyaz, bej tonları olabilir ya da üçlü koltuğumuz ve aksesuarlarımız bej ve beyaz tonları, ikili berjerlerimiz pembe tonları ya da farklı olarak gri kullanarak şıklık yakalayabiliriz. Yemek masamız beyaz ya da krem rengi olmalı ki derinlik katalım.  Salonumuz aksesuarları için beyaz çerçeveler büyüklü küçüklü oldukça popülerdir. Yine abajur ve şık vintage sehpalarla doygunluk oluşturabiliriz salonlarımızda.

Salonda koyu renkler tercih edildiğinde; duvar boyanız mutlaka açık renk olmalıdır. Açık renkler tercih ettiğinizde; koyu renk bir halı , açık renk bir koltuk takımı ve koyu renk aksesuar ve perdelerle şık bir salon elde etmiş olursunuz. Ayrıca salonunuzun küçüklüğüne ya da büyüklüğüne göre renk tercihleri yapmanız, sizlere göz algısı ve ferah ortam sağlama konusunda yardımcı olacaktır. Salon takımları ve aksesuarlarınızı da büyüklük, küçüklüğe göre seçmek doğru karar vererek rahat etmenizi sağlayacaktır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git