[Çözüldü] 2017 Salon Duvar Kağıtları

[Çözüldü] 2017 Salon Duvar Kağıtları
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 462 kez okundu.

2017 Salon Duvar Kağıtları

 

Bazen hayatımızda değişlikler yapmak isteriz. Evimizde, işimizde veya yaşamımızın her hangi bir alanında. Ufak bir obje bile insanı mutlu edebilir. Ofisinize koyacağınız bir kaktüs çiçeği, aynamızın önüne eklediğimiz bir mum veya çıkılan bir seyahat .Bunların hepsi insanda yenilenme hissi yaratır.

Salonunuzda, oturma odanızda veya koridorda bu değişiklik için güzel bir alternatif var, duvar kağıtları. Duvar kağıtları, bir çok amaçla kullanılabilir. Artık badanaya para vermek istemeyebilirsiniz. Ya da hatalı bir duvarı kapatmak isteyebilirsiniz. Amacınız her ne olursa olsun, her geçen gün yeni modelleri üretilen duvar kağıtları ihtiyacınıza cevap verecektir. 2017 Salon duvar kağıtları, genel olarak sadelik havası estirse de, her zevke hitap eden ürün bulmak mümkündür.

Duvar Kağıtları İle Eşyaların Kombini

Salonunuz hareketli parçalardan oluşuyorsa, sade bir duvar kağıdı uygun olacaktır. Renk olarak krem, bej, buz mavisi en çok rağbet görenlerden. Üstelik bütün odayı kaplamanıza da gerek yok. Sadece bir duvara da duvar kağıdı uygulayabilirsiniz. Berjerlerinizin olduğu köşeye otantik bir hava vermek isterseniz, ahşap yanmış tuğla desenler oldukça hoş duracaktır. Koltuklarınız deri ise, kütüphane temalı bir duvar kağıdı salonunuza modern bir hava katacaktır.

Dar Alanları Duvar Kağıdı Kullanarak Genişletmek

Salonunuzun metrekaresi azsa, geniş göstermenin yollarını arıyor olabilirsiniz.
Özellikle fazla eşya olan salonlar, dar olmasalar bile küçük görünürler.
Mesela koltuk takımınız mavi. 2017 Duvar salon kağıtları 3d olarak üretildiği için, okyanus manzaralı bir duvar kağıdı uygulayabilirsiniz. Üstelik duvar kağıdı uyguladığınız yerin karşısına boydan boya ayna kaplatırsanız, kendinizi, sanki bir okyanusun kenarında gibi hissedebilirsiniz.

Yükselen binalardan dolayı artık gökyüzünü zor görüyoruz. Yıldızları veya gökyüzünü izlemeyi seviyorsanız, tavanınızda duvar kağıdı kullanmaya ne dersiniz? Seçeceğiniz bulutlu bir tavan kağıdını salonunuzun tavanına uygulayıp kenarlarına spot ışıklar eklediğinizde, bakmaya doyulmayan bir manzara ortaya çıkar.

Duvar Kağıtlarının Fiyatları Nedir?

Dekorasyon sitelerinden temin edebileceğiniz duvar kağıtlarının fiyatları metrekare veya desenine göre değişiyor.Koçtaş’ta en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Arthouse, Artikel, D-c-fix ve Decotric gibi markaların yeni sezon ürünlerini 34.99 TL’den başlayan fiyatlarla bulmak mümkün. Dekonil.com da ise 40 liradan başlayan fiyatlar taksit seçeneğine de sahip.

Uygulamayı yapacağınız yer temiz, kuru ve pürüzsüz olmalıdır. Tutkalınızı boşluk kalmayacak şekilde, özellikle kenar kısımlara bolca sürün. Ardından duvar kağıdınızı yapıştırıp bir sünger yardımıyla hava boşluklarını alın. Kuruduktan sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git