[Çözüldü] 2017 Salon Tasarımları

[Çözüldü] 2017 Salon Tasarımları
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 414 kez okundu.

2017 Salon Tasarımları

Modern dünyayla birlikte her alanda modernliğe önem verildiği gözlenmektedir. Evlerin yapımından, içinin dizayn edilmesine kadar her bir nokta, ayrı bir özen ve çalışmayla yerleştirilir. 2017 salon tasarımları konusunda tasarımlar yapan firmalar, binlerce yenilikle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Adeta birbiriyle yarış içerisinde olan firmalar, değişik model ve renklerle insanların tercih etmelerinde zorlanmalarına yol açmaktadır. Birbirinden güzel tasarımlar arasında karar veremeyen kişiler, en güzelinin ve en farklısının kendilerinde olmasını isterler.

Bireyler, yenilemek istedikleri salonları için 2017 salon tasarımları kartelalarını etraflı olarak incelerler. Evlerinin duvar renginden, salonda kullanılacak olan eşyaların rengine, modeline kadar her şeyin uyumlu olmasına dikkat ederler.

Salonda Kullanılacak Ürünlerin Modelleri

Yenilenen teknolojiyle birlikte, sayısız ürün çeşidi ortaya çıkmaktadır. Bir salon için gerekli olan eşyalar; salon takımları, televizyon ünitesi, zigon sehpalar, halı, stor perde, çeşitli aksesuarlar gibi ürünlerdir. Salon takımlarında değişik tasarımların var olduğu görülmektedir. Osmanlı motiflerinin bulunduğu, klasikle yeniliğin birleştirildiği koltuk takımları en gözde olan salon takımlarından birisidir. Koltuk takımlarının ayaklarının yüksek olması da kullanan bireylerin temizlik işini kolaylaştırmaktadır.

Bir salon için olmazsa olmaz ürünlerden olan yaşam üniteleri, duvara monte edilen özel yapım olan, köpükten yapılmış, boyanabilir ürünlerden seçilebilir. Aynı zamanda yaşam ünitesinin çevresi üç boyutlu duvar kağıtlarıyla kaplanarak, manzara eşliğinde televizyon keyfini yaşayabilirsiniz. Evlerin son modası olan ledli aydınlatma panelleri, evin ferahlığı, genişliği açısından önem taşımaktadır. Hem görsel açıdan, hem de aydınlatma açısından düşünüldüğünde, evlerde mutlaka bulunması gereken ürünlerin başında gelir.

Kendisini gökyüzünü seyrediyormuş havasına sokmak isteyen bireylerin tercihi, gökyüzü manzaralarından oluşan gergi tavan uygulamalarından yana olacaktır. Gergi tavanda mevcut bulunan ledler sayesinde, ayrı olarak aydınlatma cihazına da gerek duyulmamaktadır.

Salon Tasarım Fiyatı

Salonlarını en özel şekilde tasarlamak isteyen kişiler, yüksek sermaye birikimine sahip olmalıdır. Yeni teknolojiyle birlikte çıkan her ürün, maliyeti yüksek olarak piyasaya sunulmaktadır. Bilinen bir gerçek var ki, yeni çıkan her ürün ilk başta yüksek ücret üzerinden satılmaktadır. Keyfine düşkün, lükse düşkün bireylerse ürünlerin fiyatına değil; ürünlerin kalitesine ve tasarımının farklılığına dikkat etmektedir.

Koltuk takımları 2.000 ile 5.000 TL arasında seyrederken, yaşam üniteleri 1.000 ile 2.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Gergi tavan uygulaması yeni çıkan uygulama olduğu için, metrekare üzerinden hesaplanmaktadır ve metrekaresi 150 TL gibi yüksek bir fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git