[Çözüldü] 2017 Salon Tasarımları

[Çözüldü] 2017 Salon Tasarımları
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 362 kez okundu.

2017 Salon Tasarımları

Salonlarımızın şık ve modern olmasını sağlayan tamamlayıcı eşyaları arasında en önemlileri aksesuarlarımızdır. Hepimizin salonlarında en çok kullanmış olduğumuz aksesuarlarımız arasında çerçeveler gelmektedir. Belki aile fotoğraflarımızın olduğu hatıralar dolu çerçevelerimiz sıcak bir ortam sağlayacaktır salonlarımızda.

Salonlarımızda yine severek sergilediğimiz tablolarımız, klasik, 3 boyutlu objeler, ferahlık veren doğa içerikli tablolar, otantik motif desenli tablo seçimlerimiz içerisinde ortama bütünlük katmaktadır. Salonlarımızın büyüklüğüne göre ortama uygun doğru ebatlarda aksesuarlar kullanmalıyız.

2017 yılında evimizi zenginleştirecek salon tasarımlarımız içerisinde,aksesuarlarımız arasına giren mozaik tasarım ürünleri; abajurlar, mozaikten sehpalar, mozaikten kutular şimdiden oldukça beğeni almaktadır. Bu yılın şık salon konseptlerinin bütünleyici aksesuarları olacaktır.

Salonumuzun Parlayan Gümüş Aksesuarları

Sade tasarımlar , dekorasyonlar  yapılarak döşenmiş olan salonlarımızda aksesuarlarımız ince detaylar ile zarif salonlar hazırlayacaktır bizlere. Gümüş tepsiler, gümüş objelerden oluşan biblolar, mum şamdanlıkları, su takımları salonlarımızda parladıkça konsol ve sehpalarımızda, TV ünitelerimizde modern bir sunumla kullanabiliriz. Gümüş dekoratif objelerden oluşan ev aksesuarların taşlı olanları da gösterişli, ihtişamlı olacaktır. Koyu renk tonlarda boyalı salonlarımızda taşlı, gümüş aksesuarlarımız fon koyu olduğundan epey göz kamaştıracak ve doygunluk yaşatacaktır sizlere.

Şık Salonların Estetiği Perdeler

Salon tasarımlarımız için etkili olan ve ilk dikkat çeken bütünleyici aksesuarımız olan  perdelerimizdir. Fonda salonumuza derinlik katarak, estetik havayı asıl veren perdelerimizdir. Bu yılın trend perdeleri İtalyan model perdelerdir; belirli kıvrım, katlama ve bükülmeli modelde ve canlı ve parlak kumaşlardan oluşmaktadır. Ev ve salon dekorasyonumuza şık perdelerle, özel tasarımlarla en güzel oturma odaları, salonları elde edebiliriz. Evimizin büyüklüğü, salonumuzun uzunluğu ve ebatları, perde seçerken en önemli kriterlerimizdendir. Karanlık az güneş alan bir salonumuz var ise, perdeler açık renk tercih edilmelidir. Ama güneş bol alıyorsa salonumuz, dilediğimiz renkte tercih edebiliriz. Unutmayalım ki küçük ayrıntılar, büyük şıklıklar sunar bizlere..

Duvarların Dekoru Ve Canlı Tasarımlar

Renkli duvar kâğıtları ile sade ve açık tonlarda mobilyalarımız var ise bir duvarımızın zeminini kaplayabiliriz. Kalın ve motif desenli, klasik dekorasyona sahip salonlarda ağır motifli duvar kağıtları şıklığınızı yarıştıracaktır.

Salon tasarımlarımız, evimizin zemin ve duvar renk uyumuna, dekorasyonuna göre belirginlik gösterecektir. Bunun yanında odalarımızın büyüklük küçüklüğü de önemli unsurlardandır. Zıt renkler ve aksesuarların ebatları da seçimlerimizi yaparken dikkat edeceğimiz noktalardır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git