[Çözüldü] 3 Günlük Etkili Şok Diyet

[Çözüldü] 3 Günlük Etkili Şok Diyet
2 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 583 kez okundu.

Şok zayıflama listesi ile kısa zamanda zayıflamak mümkün. Bu şok zayıflama programı gerçekten de 3 günde 3 kilo vermenizi sağlamaktadır. Çabuk kilo vermek için diyeti bütünüyle eksiksiz bir şekilde yapmalısınız. Yalnızca 3 gün günlük etkili şok diyet listesi vücudunuzda yorgunluk ve bitkinlik yapabilir.

Bu şok zayıflama programı ile 3 günde 3 kilo vereceksiniz.

Kimler uygulayabilir?

*Kalıcı olarak kilolarından kurtulmak isteyenler

*Sağlıklı bir vücut hayal edenler

*Fit bir vücut isteyenler

*Başta kadınlar olmak üzere erkekler de uygulayabilir.

Avantajları nelerdir?

*Kalıcı olarak verilen kilolardan kurtulabilirsiniz.

*Çatlak oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

*Sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

*Olası hastalıkların önüne geçebilirsiniz.

Küçük bir hatırlatma yapayim, bu zayıflama programını uygulayacak kişilerin asla herhangi bir sağlık sorunu olmaması gerekmektedir. Bizim bu siteden verdiğimiz her türlü zayıflama programı , diyet listesi , diyet rehberi ve şok diyetler tavsiye amaçlıdır.Asla hekim ve diyetisyen beslenme listelerinin yerine kullanılmamalıdır. Şahsi tecrübeler ve İ.Ü Biyoloji Lisans öğrenimim süresince elde ettiğim bilgiler doğrultusundadır. Bu bilgilendirmeyi yaptıktan sonra isterseniz 3 günde 3 kilo zayıflatan şok diyet listesine bir göz atalım.

3 GÜNDE 3 KİLO VERDİREN ŞOK ZAYIFLAMa LİSTESİ

 1. gün sabah kalktığınızda büyük bir bardak az limonlu sıcak bir su için. Bu limonlu su vücudumuzun daha çabuk çalışmasını sağlayacaktır. Şok diyet programı süresindeher gün tekrar edilecek.

Sabah

 • 2 fincan yeşil çay,
 • 3 haşlanmış yumurta,
 • çok yeşillik ,
 • 70 gram kadar yağsız beyaz peynir

Öğle yemeği

 • İstediğiniz herhangi bir çorba,
 • Çok az zeytin yağlı salata,
 • büyük bir kase yoğurt

Ara Öğün

 • 2 adet portakal ya da elma

Akşam yemeği

 • 2 kase çorba,
 • Salata ya da 2 kase yoğurt

Diyet konusunda öncelikle düşünmemiz gereken diyetin bize uygun olup olmadığı ve bizim uyum sağlayıp sağlayamayacağımızdır. Bunu düşünüp diyete bu şekilde başlamamız gerekmektedir.Bu yazıda anlatacağımız diyete başlamadan önce kilo konusunu beynimizde bitirmemiz gerekir.Önce beyin sonra vücut etkilenmesi gerçekleşmelidir.Unutulmamalıdır ki her şey beyinde başlar ve yine beyinde biter.Uzun zaman boyunca kilolu olmak kişilerin kafasında bu kiloların asla verilemeyeceği imajını çizer.Halbuki bu beynimizin bize bir oyunudur.Bu algıyı yıkmak için de öncelikle kıyafetlerimizden başlamalıyız.Örneğin; giymek istediğiniz bir elbise veya bir pantolon varsa kendi beden ölçünüzden bir beden küçük alın ve görebileceğiniz bir yere asın.Böylelikle o sizi hem motive edecek hem de kıramadığınız algınızı yıkacaktır.Bu konuyu hallettikten sonra yapmanız gereken bir diğer şey spordur.Diyetlerin kilo vermedeki payı yadsınamaz.Ancak spor bir destekçi olarak mutlaka yapılmalıdır.Bir salona gidilip bu konuda bilgili insanlar tarafından yardım alınabilir ya da gün içinde yapacağınız 45 dk veya 1 saatlik tempolu yürüyüşler de bu görevi görecektir.

oie_qtjukkzcqg2y

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git