[Çözüldü] 6 Günde Zayıflatan Şeyda Çoşkun Diyeti

[Çözüldü] 6 Günde Zayıflatan Şeyda Çoşkun Diyeti
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 232 kez okundu.

Artık diyetler insan hayatının da önemli rol oynamaktadır. Bu diyetlerin rol oynamasındaki amaçlar ise genel de insanların çoğunun zayıflamak istemesinden kaynaklanmaktadır. Bu tür diyetler genelde piyasa da oldukça fazla bulunan diyetler olmaktadır. Son zamanların çok fazla rastlanılan diyetlerinden birisi olan 6 günde zayıflatan şeyda çoşkun diyeti insanların oldukça dikkatini çeken ve uygulamaya çalıştıkları diyetlerden birisi haline gelmektedir. Bu tür diyetlerin var olması insanları oldukça mutlu ve memnun etmektedir. Bu diyet genel de her türlü sebze ve zayıflatıcı yiyecekleri içerisinde barındırmaktadır. Bu diyete gelin bir bakalım;

Birinci gün; kahvaltı da 1 adet elma ile birlikte tarçın yaparak güne tarçın içerek başlıyoruz. Daha sonradan öğle yemeğine gelince sabah verilmiş olan tarifin aynısını tüketmek gerekmektedir. Öğlen geçtikten sonra da ara öğünde bir büyük salatalık ve yeşil çay içmeliyiz. Akşam yemeğinde ise sabah ve öğlen verilen tarçının aynısını tüketmemiz istenmektedir. Yatmadan önce yani akşam ile yatış arası ara öğünde yine salatalık ve yatmadan önce ya papatya çayı ya da melisa çayı içmemiz istenmektedir.

İkinci gün; bir adet yumurtanın beyazı ile yapılmış mantarlı omleti yiyerek kahvaltı yapmaya başlıyoruz. Daha sonradan öğle yemeğine gelecek olursak ızgara ile pişmiş olan balık yemeliyiz. Ara öğünde ise 3 dilim hindi eti ve metabolizma hızlandıran bitki çayı tüketmeliyiz. Akşam yemeğine gelecek olursak hindi göğsü tüketmeliyiz. Ara öğünde ise bir çay bardağı mate çayı içerek günü bitirmeliyiz.

Üçüncü gün; kahvaltı da detoks içeceği içerek güne başlıyoruz. Öğlen detoks çorbası içiyoruz. Ara öğünde ise yeşil çay ve muz sorbe tüketiyoruz. Akşam yemeğinde ise arınma çorbası içiyoruz. Ara öğünde ise zencefil çayı ve muz sorbe yiyiyoruz.

Dördüncü gün; lorlu domates çorbası ile kahvaltı yapıyoruz. Ara öğünde ise şekersiz kahve ve ya yeşil çay içiyoruz. Öğlen ise adana dürüm tüketiyoruz. Ara öğünde bitki çayı tüketiyoruz. Akşam yemeğinde ise salata ve zeytinyağlı bamya tüketiyoruz.

Beşinci gün; kahvaltı meyve salatası öğle kabak salatası ve akşam yemeği olarak marul üzerinde köz patlıcan tüketiyoruz.

Altıncı gün; bu son günde kahvaltı olarak menemen ve saat 11 civarı şekersiz kahve öğlen mercimekli pazı dolması tüketiyoruz. Ara öğünde ise yedi ya da sekiz tane yeşil erik ve yanında pembe limonata içiyoruz.

6 günde zayıflatan şeyda çoşkun diyeti tamamlamış olduk.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git