[Çözüldü] Ahşap Gazetelik Modelleri

[Çözüldü] Ahşap Gazetelik Modelleri
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 462 kez okundu.

Ahşap Gazetelik Modelleri

Gazetelerimizi, dergilerimizi muhafaza etmek için kullandığımız gazetelikler ev veya iş yerlerimizde kullandığımız objelerden biridir.   Sadece dekorasyon amaçlı bile kullanılan şık ve zarif durusu sebebiyle sıkça tercih edilir. Daha çok okuma odalarında, salonlarda kullanılan bu gazetelikler antreler ve giriş kapılarında da kullanılıyor. Evimize, iş yerlerimize kullandığımız bu gazetelikler tercihimize göre, renk şekil, desen, büyüklük ve yapılan madde olarak karşımıza birçok seçenek sunabilmektedir. Eskiden metal olarak üretilen gazetelikler şimdilerde yerini ahşap gazetelikler alıyor. Günümüzün giderek tercih edilen modası olan ahşap dekorasyon  ürünleri  artık gazetelikler de de sıkça  kullanılmaya başlandı.

Ahşap gazetelik modelleri kişinin zevkine göre üretilebilmektedir. Ahşap olmasındaki en büyük avantaj istenildiği renge boyanabilir olması ve üzerinde yine isteğe göre desen değişikliği yapılabiliyor olmasıdır. Hatta bu birçok kişi için bir hobi olarak dahi kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar  bu aşamada çok farklı zarif ve şık tasarımlar ortaya çıkarmaktadırlar. Bunu kazanca dönüştürmekte bunların başka bir avantajı.

Ahşap Gazetelikler De Hangi Modeller Karşımıza Çıkar?

Çift saplı Bayan çantasını andıran modeller taşınması kolay modeller de olduğu için en çok karşımıza çıkan modellerden biridir. Açılır, kapanabilir, katlanabilir ahşap gazetelik modelleri de bir sandık görevi görerek gazete ve dergilerimizi muhafaza etmek yönünden ayrı bir tercih sebebi sunar bize. Bir başka model duvara asılabilen ahşap gazetelik modelidir. Yerde ayak altında olmasın sabit bir yeri olsun diyenler için yine birbirinden şık modellerde kullanım seçeneği sunar.

Neden Ahşap

Ahşap gazetelikler görünüş olarak  doğal bir görünüşe sahip olduğu için çok tercih edilse de ahşap sağlıklı olduğu için gündelik yaşamımızda her yerde kullanmakta tercih edilmekte öncelik tanınır. Ahşap toz çekmez, bir tür nem düzenleyici görevi görür. Ahşap çevre dostudur. Bulunduğumuz ortamda  kullandığımız ahşap gazetelikler yapıldığı ağacın doğal kokusu, rengi, dokusu bile ayrı bir güzellik katar gazeteliğe. Hiç yapay madde kullanmadan bile sadece ahşap veya ağaca şekil verilerek birbirinden güzel gazetelikler yapılabilmekte.

Bu yüzden ahşap gazetelikler hayatımızda yerini giderek çoğaltıyor. Hayatımızın her alanında da ahşap kullanmaya özen gösteriyoruz. Doğallığı ve sağlıklı olması yanı sıra üretimi, yapımı kolay olduğu için de birçok kolaylık sağlamaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git