[Çözüldü] Alfemo Çocuk Odası

[Çözüldü] Alfemo Çocuk Odası
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 301 kez okundu.

Alfemo Çocuk Odası

 

1997 yılında panel mobilyalarıyla evlerimize giren Alfemo 19 yıllık tecrübesi, birbirinden etkileyici tasarımları, mobilyalarındaki kullanım rahatlığı, kaliteli hammadde ve kusursuz işçiliği ile ülkemizin her yanına ulaşmakta ve Türkiye’yi 5 farklı kıtada temsil etmektedir. Yatak odası,  yemek odası-genç odası, kanepe, oturma grubu, yatak, ve baza ürün çeşitleriyle müşterilerinin karşısına geçen şirket çocuk odası modelleriyle anne babaların dikkatini çekiyor.

Ergonomik

Alfemo çocuk odası, çocukların ve ailelerin rahat kullanımına uygun olarak, kullanıcılarının yaş gruplarına uygun yükseklikte, renk ve modellerde tasarlanmaktadır.  Mobilyalar, çocukların zarar görmeyeceği şekilde sivri köşelerden muaftır. Dolap, yatak, karyola, komodin gibi demirbaş eşyaların yanında çalışma masası, sandalyesi, kitaplığı gibi detayların seçimi ile çocuklarınıza uygun ortamı hazırlayabilir, kendine ait alanları yaratmalarında yardımcı olabilirsiniz.

Üretim Kalitesi

Alfemo çocuk odası mobilya takımları modern üretim teknikleri ve CNC makinaları ile ahşap malzemeden üretilmektedir. Üretimde kullanılan üstün teknikler ve kaliteden ödün vermeyen malzeme seçimi sayesinde mobilyalar uzun yıllar dayanıklılığını korumakta, kullanıcılarını memnun etmektedir.

Özgün Modeller

Şirketin sahip olduğu, genç, dinamik, araştırmacı, modanın yakın takipçisi olan tasarım ekibinin ortaya çıkarmış olduğu modeller sayesinde Alfemo çocuk odası modelleri farkını belli etmektedir. Dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarının lisanslarını elinde bulundurmasının verdiği avantaj, tasarım harikası modellerin meydana gelmesinde önemli bir oyuncudur.

Kolay Temizlik ve Bakım

Çocuk odalarındaki en hassas nokta tabi ki hijyendir.  Mikroplara karşı yetişkinlerden daha savunmasız olan çocuklarımızın odaları sık sık temizlenmektedir. Bu noktada odada kullanılan Sade ve şık tasarlanan mobilyalar annelerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Uygun Fiyat

Mobilyada kullanılan malzemelere göre belirlenen fiyatlar her şirketin kendi fiyat politikasına uygun olarak belirlenmektedir. Pahalı = kaliteli mantığı ile her şeyin en iyisine layık gördüğümüz çocuklarımıza oda hazırlığı yaparken üstün kalite, uzun ömürlü mobilya ve görsel zevkinize hitap ürünleri uygun fiyatlara Alfemo mağazalarından satın alabilirsiniz.

Renkler
Çocuk odalarında kullanılan renkler çocuğunuzun psikolojisini etkilemektedir. Kız ve erkek çocuklarının hayal dünyalarına uygun olarak tasarlanmış mobilyalarda cıvıl cıvıl renkler hakim. Tabi ki öne çıkan renkler mavi ve pembe.

 

Satış Sonrası Hizmet

Evde kullanılan her üründe olduğu gibi mobilyalarda da zaman zaman destek isteyen durumlar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda bulunduğunuz şehirdeki Alfemo yetkililerine danışabilir, uzman ekibinden kolaylıkla yardım alabilirsiniz.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git