[Çözüldü] Amerikan Mutfak Dolapları

[Çözüldü] Amerikan Mutfak Dolapları
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 334 kez okundu.

Amerikan Mutfak Dolapları

Amerikan mutfak modellerinin ülkemizde yerden tasarruf sağlamak amacıyla iki odalı, tek odalı ya da stüdyo dairelerde tercih edildiğini biliyoruz. Fakat aslında sadece yerden tasarruf etmek amacıyla kullanılması büyük bir kayıp olan bu mutfak modeli daha çok geniş alanlara ve büyük çalışma hacmine sahip olan mekanlarda daha farklı tarzlar ortaya çıkarabileceğini söyleyebiliriz. Özellikle en büyük özelliklerinden bir tanesinin tezgah ve lavabo kısımlarının genel mutfak tezgahından ayrı bir şekilde merkezi bir alanda konuşlandırılmasına imkan sağlayan bu mutfak modeli mutfak dolaplarına daha geniş alan sunulmasına yol açar. Büyük bir alana sahipseniz ve Amerikan mutfak modelini kullanıyorsanız birbirinden farklı malzeme ile üretilmiş ve birçok seçeneğe sahip olan Amerikan mutfak dolapları sizlere hitap edecek.

Birçok Farklı Malzeme Seçeneğiyle

Mutfağınıza Amerikan mutfak dolapları yaptırmanız için bir iyi neden daha var o da istediğiniz tarz ve modelde ki seçeneklerin sizler için mümkün olması… Hangi tarzı yakalamak isterseniz yakalayın fark eden hiçbir şey olmayacak. Klasik tarzda döşenmiş bir mutfak istiyorsanız bunu Amerikan mutfak dolapları ile yapabilirsiniz. Ahşap kullanmayı tercih edersiniz, el işçiliğini ön plana çıkartırsınız ve bohem bir hava sergileyen ve aynı zamanda da Amerikan mutfak modeline uygun olan geniş çaplı bir kullanım alanız olur. Üstelik ahşabın ömrünün uzun olması, sağlık açısından tercih edilir olması ve aynı zamanda da asla modası geçmeyen bir yapıya sahip olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Zevkinize Göre Şekil Alabilen Bir Mutfak

Klasik tarzda döşenmiş bir mutfak yerine daha modern bir mutfak arzu ediyor olabilirsiniz. Fakat yine de Amerikan mutfak dolapları fikrinden de ödün vermek istemiyorsunuz çünkü geniş kullanım alanı sağlayan raflar ve dolaplar kullanacaksınız. Aynı zamanda ahşapta kullanmak istiyorsunuz. Ahşabın en güzel yanlarından bir tanesi de üzerinde uygulanan işçiliğe göre şekil alması ve farklı boyutlar kazanması… Siz açık tonlarda daha modern kesilmiş dolaplar tercih ederseniz emin olun ki mutfağınızın aurası tamamen değişecek.

Yine başka bir malzeme kullanmak isteyenler için akrilik ya da lake mutfak malzemelerinden üretilmiş Amerikan mutfak dolapları üzerinde göz gezdirmelerini tavsiye edebiliriz. Akrilik ve lake malzeme çizilmeye karşı dayanıklı olduğu için en çok tercih edilen malzemeler arasında yer aşıyor ve oldukça da şık bir sağlanabiliyor. Zevkinize uygun olan Amerikan mutfak dolapları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için büyük mağazaları ziyaret edebilir ya da internet adreslerine göz gezdirebilirsiniz.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git