[Çözüldü] Amerikan Mutfak Modelleri 2017

[Çözüldü] Amerikan Mutfak Modelleri 2017
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 387 kez okundu.

Amerikan Mutfak Modelleri 2017

 

Ev dekorasyonu özellikle bayanlar tarafından oldukça önemli bir konudur. Bazıları bu konuya çok fazla önem verdikleri için, dekorasyonu bir meslek olarak yapmaktadırlar. Kadınların ise dekorasyonda en çok önem verdikleri yer mutfaktır. Çünkü çalışmayan bayanların gününün neredeyse yarısı mutfakta geçmektedir. Ev hanımları için en çok tercih edilen mutfak ise kesinlikle Amerikan mutfaktır. Amerikan mutfağı kullanmak o kadar da kolay bir tercih değildir.

Dekorasyon meraklıları için oldukça büyük bir titizlik gerektirmektedir. Amerikan mutfağı kullanılması için mutfak ve salonun uyumlu olması gerekmektedir. Aksi halde Amerikan mutfağı her ne kadar şık görünse bile oldukça kötü bir görünüm oluşabilir. Bunun için salon ve mutfak uyumu içinde olması gerekiyor. Amerikan mutfakları, mutfak boyutlarına göre fiyatlarda da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kesin bir fiyat vermek oldukça güçtür. Ancak fiyatlar genel olarak 400-4.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Evinize Yer Açın

Dar mekanların en büyük sorunu, yer problemi olmaktadır. 2017 Amerikan mutfak modelleri ile bu sorunu aşmak artık çok basit bir hale getirilmiştir. Amerikan mutfaklar genellikle çok fazla seçenek sunularak yapılmamaktadır. Dar mekanlarda yer açılmak için tercih edilebilir. Bunun yanı sıra geniş mutfaklarda daha şık durduğu da bir gerçektir. Dar mutfaklara L şeklinde uygulanan tezgahlar, geniş alanlarda ise ek olarak bir de orta bölümde yer alır. En çok ahşap dolap kapakları tercih edilmektedir. Sebebi ise daha kullanışlı ve uzun yıllar dayanabilmesidir. Amerikan mutfaklarının en çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise, dolap sayısı fazla olduğu için mutfakta daha ferah bir görünüm oluşmaktadır.

Hangi Markalar ve Renkler Tercih Edilmelidir?

2017 Amerikan mutfak modelleri, genel olarak en çok siyah ve beyaz tonlarının tercih edildiği mutfaklardan oluşmaktadır. Ancak salon ile bir uyum oluşturmak gerekmektedir. Kasvetli bir görünüm oluşturulmamak için daha çok pastel tonları da bu nedenle ön plana çıkarılmaktadır. Kaliteli bir mutfak dizayn etmek isteyebilirsiniz. Bunun için İkea ya da Koçtaş gibi en çok tercih edilen yerlerden kaliteyi en iyi şekilde yaşamanız mümkündür. Bu markaların dışında Feza Mobilya, İstikbal ya da Bellona gibi markaların hazır mutfak çeşitlerine de bakabilme imkanınız da bulunmaktadır.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git