[Çözüldü] Arabalı Çocuk Odası

[Çözüldü] Arabalı Çocuk Odası
14 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

Arabalı Çocuk Odası

Erkek çocukları için tasarlanmış olan ve birçok erkek çocuğunun odalarını süsleyen arabalı çocuk odası erkek çocukları için çok fazla değerli bir yatak odası modelleridir. Birçok erkek çocuğunun hayallerini süslerken birçoğunun da odalarını süslemektedir. Fakat arabalı yatak alırken dikkat etmek gereken birçok konu bulunmaktadır. Bu model yataklar 15 yaşına kadar kullanılan model olarak bilinir. Renk olarak genellikle sarı ve kırmızı renklerinin hakim olduğu bu oda tasarımları erkek çocuklar için son zamanlarda tek tercih edilen model olmaktadır. Arabalı yatak takımlarının en şık üretimlerini yapan Alfemo mobilya ve Çilek mobilya en çok tercih edilen markalar olmuştur.

Arabalı Yatak Odası Takımı Modelleri

Erkek çocukları için tasarlanmış arabalı yatak odası çilek mobilya tasarımları en çok mavi ve kırmızı renkleri ağırlıklı tasarımları mevcut olmaktadır. Görünüm itibari ile en çok ilgi çeken eşya yatak olsa da arabalı yatak odası dolap masa ve diğer eşyalarla tam bütün halinde olmalıdır. Yatak alırken küçük yaştaki çocuk için alıyorsanız yatağın çok yüksek olmamasına dikkat etmelisiniz. Bunun dışında dolap iç hacmi geniş olan dolaplar tercih etmenizde sizin yararınıza olacaktır. Bunun sebebi ise geniş dolap içleri geniş olduğu zaman daha fazla eşya alarak sizi rahatlatacaktır. Bunu dışında alacağınız çalışma masası veya bilgisayar masası da geniş olursa çocuğunuzun ileride çalışma alanının daha geniş olmasını sağlayacaktır.

Alfemo Mobilya Arabalı Yatak Tasarımları

Arabalı yatak ve oda tasarımı olarak birçok markanın ev sahipliği yapması sizin açınızdan daha fazla fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Fakat bu ve bu tarz ürünler alırken en iyi yerden almakta fayda bulunmaktadır. Alfemo mobilya bu alanda en çok tasarıma sahip olan mobilya markalarının başında geliyor. Özellikle sarı ve kırmızı arabalı oda modelleri erkek çocuklarının çok fazla ilgi alanına girmektedir. Bu marka modelleri arabalı yatak odası dışında konforlu yataklarına da sahip olmaktadır. Zaten yatak konusu da en az oda takımı kadar önemlidir.

Arabalı Oda Takımı Fiyatları

Bu oda takımları erkek çocukları için çok fazla istenilen bir oda takımı olmaktadır. Bu oda takımları birçok marka ve mağazada farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Ortalama bir fiyat aralığı verilecek olunursa; 1.500 TL ile 4.000 TL arasında fiyat aralığı bulunmaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git