[Çözüldü] Banyo Dolapları Fiyatları

[Çözüldü] Banyo Dolapları Fiyatları
14 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 323 kez okundu.

 

Banyo Dolapları Fiyatları

 

Herkes güzel bir banyoyu hak eder. Yorgunluğumuzu en iyi attığımız yerdir banyo. Ama bunun için temiz ve yerli yerinde bir banyoya sahip olmamız lazım. Banyolarımızda en çok sorun yaşadığımız unsur banyo dolaplarıdır. Banyodaki temizlik malzemeleri, havlular, bakım ürünleri gibi materyalleri dolabımıza koymamız gerekir ama banyo dolaplarımız yetersiz kalıyorsa onları başka odalara koymak zorunda kalıyoruz ve buda evimizin düzenini bozuyor.

Evimize geldik ve makyajımızdan kurtulmak istedik, bunu odamızdan alıp banyoya götürmek mi yoksa direk banyo dolabımızdan alıp kullanmak mı, hele ki koşturmalı bir zamanda yaşarken en ufacık bir vakit kaybı dahi yaşamamamız gerekirken. Ya da misafiriniz geldi ve sizden havlu istedi. Düzenli bir banyo dolabından vermek varken, odanızdan, kendi düzeninizin içinden mi vermek? Gayet tabii ilk seçenek diyeceksiniz.

Banyo Dolapları
Bestline Vira 80 banyo dolabı, mürdüm renginde, banyonuzun beyazıyla muhteşem uyum sağlayacak olan bu dolap, kolay temizlik sağlar ve antibakteriyeldir, çevreye ve sağlığa zararlı hiç bir madde yok ve çok dayanıklıdır. Kulpları, ayarlanabilir ayakları, menteşeleri, priz, spot gibi her şeyi birinci sınıftır, hepsi “TSE”ye uygundur ve bu sebepten dolayı senelerce gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şimdi biraz da ürünün ölçülerinden bahsedelim; genişliği 80cm, yüksekliği 85cm, derinliği ise 52cm’dir. Fiyatını duyunca çok şaşıracaksınız, sadece 372,90 TL! Ve her konuda size yardımda bulunuyorlar, kolay kurulumu da cabası. Bunun gibi bir sürü seçeneğiniz de var mesela; House line brano, Bestlinee Au, Bestline Vİra gibi bir sürü uygun ve güzel ürün seçeneğiniz var.

Banyo Boy Dolabı
Banyo boy dolabı; minar juli tek kapaklı, sepetli beyaz banyo dolabı, genişliği 35cm, yüksekliği 178cm ve derinliği de 32cm olan bu dolap, demonte olarak gönderiliyor, kurulumu için detaylı bir şema ve tüm vidaları, aksesuarları bir torba içinde size ulaştırılıyor, size sadece eğlenerek kurmak kalıyor. Fiyatına gelirsek; yine uygun ve kaliteli ürünler arasına giriyor ve sadece 119,90 TL’ye sizlerin kullanımına sunuluyor.  Biraz daha seçenek vermek gerekirse; house line tek kapaklı 5 raflı çok amaçlı banyo dolabına da bakmanızı öneririz.

Çamaşır Makinesi Dolabı

Banyoya girdiğimizde o çamaşır makinesiyle karşılaşmak bizi rahatsız edebiliyor. Banyomuzun o güzel görüntüsünü bozuyor, o halde ne duruyoruz hemen çamaşır makinesi dolaplarına bakalım ve hemen evimiz için seçelim. House line palmiro çamaşır makinesi üst dolap, bu dolap çok kullanışlı hem de havlularınızı ya da deterjanlarınızı yerleştirebilir ve yerden tasarruf edebilirsiniz. Özelliklerine gelirsek, yüksekliği 98cm, genişliği 70cm, derinliği ise 27cm olan bu dolap beyaz renkte ve yine aynı şekilde demonte olarak geliyor ve çok basit bir kurulumla hayalinizdeki banyoya ulaşmanıza imkan sağlıyor ve sadece fiyatı 129,90 TL! Çok ucuz ve kullanışlı bir ürün.

Banyo Üst Dolabı

Banyolarımızın olmazsa olmazı olan, banyo üst dolabı; özel tasarım olan ve patentli Arnetti meriç etajer, güzel dizilmiş rafları ile aynaya bakmaktan mutluluk duyacağınız bu dolap, 72cm yüksekliği, 60cm genişliği ve 14,5cm derinliğiyle banyonuzu güzelleştirmeye geliyor 79,90 TL’ye. O zaman ne duruyoruz, banyomuzu güzelleştirelim…

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git