[Çözüldü] Banyo Mobilyaları

[Çözüldü] Banyo Mobilyaları
15 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 233 kez okundu.

Banyo Mobilyaları

Banyo tasarımları sadece seramik ve benzeri malzemelerle sınırlı değil. Banyo tam bir bütün olarak tasarım yapmak isteyenler bu konuda diğer büyük ve önemli bir husus olan banyo mobilyaları konusuna da dikkat etmeliler. Banyo mobilyalarında en çok ilgi çeken renkler mor banyo dolapları ve sütlü kahve banyo dolapları olurken lavabolu tasarımlar daha tercih ediliyor. En çok kale ve seramiksan markalarının tasarımlarına göz atmanızda fayda bulunuyor.

Seramiksan Banyo Mobilyaları

Seramiksan genellikle seramik için kurulmuş bir firma olarak düşünülse de banyo mobilyaları konusunda da oldukça başarılı olmaktadırlar. Özellikle tasarımların başında yer alan mor lavabo mobilya tasarımı birleşimleri oldukça göz kamaştırıyor. Banyo mobilyaları olarak genellikle dolap tasarımları çok fazla ön plana çıkmaya başlıyor. Bu konuda da oldukça şık modeller ile banyolarınızı daha da şık hale getirebilirsiniz. Sadece dolap tasarımları da mevcut olan bu mobilyalara bakmanızı öneririz. Mobilya renk konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli husus mobilyanın banyo seramiklerine uygun renkler tercih etmenizdir. Eğer banyo mobilyasını seçerken bu konuya dikkat etmezseniz banyonuzda hoş bir görüntü yakalayamazsınız.

Kale Seramik Banyo Mobilya Modelleri

Kale seramik banyo mobilyaları konusunda oldukça başarılı mobilya üretimi yapmaktalar. Her zevk ve rengin olduğu gibi değişik tasarımlara da ev sahipliği yapıyorlar. Banyo mobilyaları konusunda her rengi bulabileceğiniz gibi sütlü kahve renkleri de oldukça göz alıcı duruyor. Banyo dolabı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri renklerin uyumu olurken bir diğeri ise dolapların kullanışlı olası olurken bir diğeri ise buhar ve neme karşı dayanıklı olması oluyor. Bu iki durumda banyo mobilyaları için oldukça önemli. Eğer uzun süreli bir kullanma istiyorsanız banyo mobilyaları alırken; mobilyaların suya ve buhardan oluşan neme karşı dayanıklı olmalarına önem gösterin. Bu sizin daha uzun süreli kullanmanızı ve daha çok faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

Banyo Mobilyaları Fiyatları                                                                                                                                                 

Banyo mobilyası alırken alacağınız model marka ve tasarım bu konuda değişiklik göstermesine sebep olacaktır. Bu konuda kesin bir fiyat vermek doğru olmasa da 350 TL ile 1.990 TL arasında bir fiyat aralığı söylenebilir.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git