[Çözüldü] Banyo Seramik Modelleri

[Çözüldü] Banyo Seramik Modelleri
15 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 546 kez okundu.

Banyo Seramik Modelleri

Evlerimizin vazgeçilmezi olan, sürekli kullanım alanlarından birisi olan banyolar, gelişen teknolojiyle birlikte birçok yeniliği içinde barındırmaktadır. Sıradan şekilde dizayn edilmiş banyoları görmek neredeyse imkansız denecek kadar azdır. Yeni yapılan binaların banyoları, özellikle farklı tasarımları içerisinde barındırmaktadır. Banyo dolaplarından, klozetlere, duşakabinlere, banyo ürünlerinden olan havlulara ve bornozlara, banyonun zemin ve tavanına, seramiklerine kadar her şey özel olarak üretilmiş ürünlerle donatılmaktadır. Bu sayede banyolar canlanmakta ve ayrı bir yaşam alanı haline dönüştürülmektedir.

Banyo İçin Seramik

Banyoların olmazsa olmazlarından olan banyo seramik modelleri her geçen gün farklı bir model ve desenle bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Pırıl pırıl ve ışıltılı seramiklerle banyolarını yenilemek isteyen kişiler, seramik satan firmaları ziyaret etmektedir. Kaliteli ve gösterişli banyo seramiklerini arayan kişiler, detaylı araştırmalar yapmaktadır.

Banyo seramik modelleri arasında karar vermekte zorlanan bireyler, tercihlerini en son çıkan seramik modellerinden yana kullanmaktadır. Banyolar için kullanılan seramikler, çizgili modelde, çiçek desenli, asimetrik şekilleri içinde barındıran modelde gibi birçok farklı renk ve modelde üretilmektedir.

Özel Seramikler

Bilinen modelde seramikler dışında özel olarak üretilen seramikler bulunmaktadır. Son sistem teknolojiyle üretilen seramiklerde özel baskılar uygulanmaktadır. Deniz manzaralarından orman resimlerine, gökyüzü manzaralarından motif desenlerine kadar birçok resim, seramiklere uygulanarak banyolarınızın havasına farklı bir hava katılmaktadır. Mesela; banyonuzda bulunan banyo dolabınızın karşısındaki duvarın seramiklerini açılan kapı resmiyle baskılatıp duvara uygulayabilirsiniz. Böylece kapı olmamasına rağmen kapı varmış görüntüsü oluşturularak hem eğlenceli hem de farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Banyonuza ilk kez giren birisi, seramik olduğunu anlamayacak ve kapı olduğunu sanarak, birinin banyoya girdiğini düşünecektir. Keyifli bir sohbette bunun sonrasında ortaya çıkacaktır.

Seramiklerde Kullanılan Renkler

Banyo seramiklerinde kullanılan renkler genellikle açık tonlardır. Banyoyu aydınlık ve ferah gösterdiği için açık renk tonlar seçilir. Ayrıca açık renkteki seramiklerle diğer banyo ürünlerini uyumlaştırmak daha kolay hale gelecektir. Beyaz, somon rengi, pudra pembesi, krem ve altın sarısının birlikteliği gibi renkler seramiklerde görülen renklerin başında gelir.

Açık tonlarda seramiklerin üstündeki desenler, çizgiler hafif koyu tonlarda seçilerek sadeliğe hareket katılmaya çalışılmaktadır. Sadelik ve canlılığın uyumuyla yepyeni banyolara sahip olabilir, banyonuzun görüntüsüne estetik katabilirsiniz. Özel tasarım seramiklerle hazırladığınız banyolarınız, herkes tarafından beğenilecektir.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git