[Çözüldü] Bebek Odası Avizeleri

[Çözüldü] Bebek Odası Avizeleri
16 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 402 kez okundu.

Bebek Odası Avizeleri

Bebekler hepimiz için özeldir bu yüzden bakımlarına ve sağlıklarına çok dikkat ederiz. Yeni doğan ve daha çok küçük olan bebeklerin odaları da en az bebekler kadar hassas ve bebeklerin yapılarına göre düzenlemek olacaktır, özellikle aydınlatma konusuna anne ve babalar çok dikkat etmelidir. Bunun için seçilen aydınlatma malzemeleri özenle seçilmelidir. Bebek odalarına uygun bir aydınlatma yapılmalıdır bunun için ise bebek odalarında kullanılan avizeler her zaman yumuşak ve düşük ayarda avizeler seçilmelidir bunun nedeni ise beklerin gözlerine zarar vermeden ve bebekleri rahatsız etmeyen bir aydınlatma seçilmelidir. Bebekler sürekli gece uykusundan uyanığı için çok yüksek ışık yayan avizeler bebekleri iyice rahatsız etmemelidir.

Bebek Odasına Avize Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

Anne ve babaların bebek odalarını dizayn ederken en çok sordukları sorulardan bir tanesi de kuşkusuz bebek odalarına avize seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Sorusudur. Bebek odasına avize seçerken öncelikle bebeklerin gözlerini yormayan düşük ışık yayan bir avize seçimi yapılmalıdır, bu doğrultuda bebeklerin gözleri de rahatsız olmayacaktır ve rahat bir uyku sağlayacaktır. Seçilen avize kadife ve kumaş ürün özelliği taşımamalıdır. Bunun nedeni ise çok kolay temizlenememesi ve ortamdaki tozları kolayca toplamasıdır. Eğer ortamdaki tozları üstüne çeken bir avize bebeğe alerjik rahatsızlıklar verecektir ve bebeğin çok çabuk rahatsızlanmasına da yol açacaktır.

Bebek Odasına Seçilen Avize Modelleri

Bebek odasına seçilen avize çeşitleri çok fazladır, ama bebek odasına seçeceğiniz avizeler sağlık bakanlığından onaylı ve etrafa zararlı ışıklar yaymayan bir avize olmalıdır. Hem bebeğin odasına görsel bir şölen vermelidir hem de bebeğin rahat uyumasını sağlamalıdır. Bu özellikteki avizeleri bulmak kolay ve zahmetsizdir, bunun için bebek mağazalarından ve internet sitelerinden yardım alabilirsiniz. Günümüzde her ürün için farklı modeller ve seçenekler sunulmuştur bu seçenekler içinden bebeğinizin odasına en uygun olanı seçip kullanmanız doğru bir adım olacaktır. Yine seçilen renk çocuğa huzur vermelidir ve rahat uyumasını sağlamalıdır, bu yüzden seçilen renk asla kırmızı gibi keskin renkler olmamalıdır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git