[Çözüldü] Bebek Odası Lambaları

[Çözüldü] Bebek Odası Lambaları
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 334 kez okundu.

Bebek Odası Lambaları 

Bebeğinizi kucağınıza almanıza az bir zaman kaldı.. Odasını, yatağını her şeyini hazırladınız ancak aydınlatmalarda bir eksiklik var. Bebeğiniz yeni doğduğunda şiddetli ışığa maruz kalması hiçbir şekilde önerilmez. Odası için loş ve dinlendirici ışıklar olması gerekir. Bebek odası lambaları annelerin dikkat ve önemle seçtiği şeylerin başında gelir. Bebeğin dinlenmesi, güzel uyuması aynı zamanda annelerinde dinlenmesine yardımcı olur. Bebek odası aydınlatmalarında annelerin son zamanlarda sıkça tercih ettiği projektör tipi aydınlatmalar yer alır. Üzerinde ki desenleri duvara, tavana vb. yansıtan projektör aydınlatmalar hem bebeklerin hayal dünyalarına etki eder hem de sakinleşerek rahat uyku uyumasını sağlar. Hem fiyat bakımından bütçeye uygun olduğunu hem de bebekleri sakinleştirmesi sebebiyle anneler sıkça tercih eder. Daha sonrasında odadaki konsepte uygun olarak seçilen aydınlatmalar da sıkça tercih edilmektedir.

Çizgi Film Karakterleri İçeren Lambalar

Çizgi film kahramanları konseptli aydınlatmalar hem çocukların renkli dünyalarına hem de odanın konseptine hitap eder. Farklı markaların birbirinden uygun aydınlatma ve avize seçeneklerini bulabilmeniz mümkün. Her bütçeye uygun olarak satışa sunulması da anne ve babaları ayrı bir cezp eder. Aynı zamanda seçilen aydınlatmalarda ışık yoğunluğu da ayarlanabilmektedir. Yani çocuğunuzun oyun oynarken kullandığı ışık ve uyurken kullandığı ışık isteğinize göre değişkenlik gösterebilir. Tamamen sizin ve çocuğunuzun tercihinize kalmış.

Işık Yoğunluğuna Önem Verin

Çocuklar birbirlerinde gördükleri her şeyi isterler. Arkadaşında olup ta onda olmayan şey için çocuk aklı ile eksiklik hissederler. Çocuk odasının düzeni belirli bir konsepte uygun hazırlanması çocuğun hayal gücü ve çevre etkisi ile değişkenlik gösterebilir. Anneler aydınlatmaları seçerken aydınlatma alanı, kablo uzunluğu, ışık yoğunluğu gibi özelliklere dikkat ederken çocuklar için sevdikleri karakter olması yeterlidir. Bebekler için seçtiğiniz aydınlatmalarda çocuğunuzu ne kadar ışık yoğunluğuna alıştırırsanız o kadar ışık yoğunluğu ile devam edecektir. İnternette farklı çeşitleri, fiyat bütçeleri, özellikleri detaylı olarak bulunan aydınlatmalar anneler için farklı seçenekler oluşturabilir.

Bebeğiniz için aydınlatma seçerken pek çok seçenekle karşılaşıp kararsız kalmanızda mümkün. Bebek odası için projektör lambaları önerir çocuklarınız için sevdikleri karakterleri donatmanızı tavsiye ederiz.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git