[Çözüldü] Bebek Odası Perdeleri

[Çözüldü] Bebek Odası Perdeleri
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 474 kez okundu.

Bebek Odası Perdeleri

Evimize gelecek olan yeni ev bireyi için yapılan hazırlıkların başında oda yaptırmak geliyor. Oda yaptırırken sadece mobilya almak yeterli olmayacaktır. Bu odayı tam bir bütün halinde bitirmek için bebek odası perdeleri adı altında perde de bakmanız gerekiyor. Perde bakarken özellikle bebek odası için çok dikkatli olmalısınız. Alacağınız perde hem çocuğunuzun sağlığı için hem de uzun dönem kullanımı için oldukça önemli olacaktır. Perde baktığınız zaman özellikle renkli ve çizgi film kahramanlı perdeler alabilir yada şık tasarımlı sade perdeler tercih edebilirsiniz. Fakat alım yaparken dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu konuda çok iyi modelleri olan verde perde ve taç perde modellerine bakmanızda fayda vardır.

Verde Perde Çocuk Odası Modelleri

Bu markanın perdeleri çocuk odaları için ayrı tasarımlar çıkarmıştır. Bunların başında kolay temizlenebilinen ve renkli tasarımlar olurken ayrıca anti bakteriyel olanlar çok fazla ön plana çıkıyor. Perde tasarımları olarak en çok erkek ve kız çocukları için sevimli kahraman ve çizgi film kahramanları ön plana çıkarken mikrop barındırmaması sizler için oldukça avantaj sağlayacaktır. Bu sayede perdelerinizi ileriki dönemlerde kullanırken çocuğunuzun teması sırasında kaygı taşımadan kullanması size avantaj sağlayacak. Bebek yada çocuk odası yaparken anti bakteriyel ürünleri tercih etmeniz her zaman size avantaj sağlayacak.

Taç Perde Bebek Odası İçin Modeller

Bu markanın en çok ön plana çıkan bebek odası perdeleri olarak kolay temizlenebilen ve leke tutmayan perdeleri oluyor. Özellikle stor perdelerde çok fazla cicili modeller ev sahipliği yapan bu markanın perdeleri de anti bakteriyel özellikli olmaktadır. Bu sayede çocuğunuza gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu perdeleri tercih etmenizi öneririz. Perde alırken bir diğer dikkat etmeniz konu ise; perdenin kumaş kalitesidir. Kaliteli bir kumaş daha uzun dönemde kullanma süresi sağlayacaktır. Bu sayede uzun yıllar kullanabilecek ve aile bütçesini daha uzun süre kolaylıkla koruyabileceksiniz.

Bebek Odasına Perde Yaptırma Fiyatları

Bebek odalar genellikle küçük ve tek camlı odalar olmaktadır. Fakat bu evin ve odanın yapısına göre farklılık gösterebilir. Tam bir fiyat söyleyemez olsak da fiyat aralığı olarak; 200 TL ile 750 TL arasında bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git