[Çözüldü] Bebek Odası Takımı

[Çözüldü] Bebek Odası Takımı
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 389 kez okundu.

Bebek Odası Takımı

Evinize gelecek olan yeni üyeniz için birçok hazırlık yapılır. Bu hazırlıkla yeni gelecek olan ferdimize kendi evini benimsemesi ve onunda evde bir fert olduğunu vurgulamak ilk işlerin başında gelmektedir. Bize bu hazırlık dönemimizde yardım edecek olan birçok yer bulunmaktadır. Bebek odası takımı konusunda en çok model ve tasarım arayanlar İstikbal ve Çilek mobilyalarından model bakabilirler. Renk ve seçenek olarak da geniş renk seçeneğine sahip olan bu markalar kalite olarak da oldukça kaliteli ve kullanışlı modellere ev sahipliği yapmaktadırlar.

Bebek odası renk olarak eskilerde cinsiyete göre tercih yapılırken şimdilerde daha farklı bir boyuta taşınmış durumda olmaktadır. Kırmızı, turuncu, mor ve yeşil renklerinin çok fazla kullanıldığı son zamanlarda anne ve babalar içinde çok avantajlı bir durum olmuştur. İkinci çocuk durumunda da rahatlıkla kullanılabilmesi birçok ebeveynleri bu renklere yönlendirmektedir.

Hem Kız Hem Erkek Çocuğu İçin Kullanılacak Renkler Ve Mobilyalar

Bu konuda en çok tercihi istikbal ve çilek mağazalarından bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Kırmızı, beyaz, mor ve yeşil birçok renk seçeneğini rahatlıkla bulabileceğiniz gibi takım veya tek parça olarak da almanız mümkün olmaktadır. Beşik içi detaylarını da rahatlıkla bulabileceğiniz bu mağazalarda bebeğiniz için hangi rengi uygun buluyorsanız o renge uygun tasarımlar yapmanız mümkün olmaktadır. Halı detayına kadar rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fakat bilmenizde fayda var ki alacağınız ürünlerin anti bakteriyel ürünler olmasına özen gösterin. Çünkü bu bebeğiniz için daha iyi olacaktır.

Yeşil Ve Turuncu Bebek Odaları

Son zamanlarda yeşile ve turuncuya olan ilgi bebek odası takımı için çok fazla ön plana çıkmaya başladı. Bu renkler hem kız hem de erkek çocuğu için rahatlıkla kullanılmaktadır. Dolap, yatak, şifonyer olarak tam takım halinde alabileceğiniz gibi tekli olarak da alabilmeniz mümkün olmaktadır. Çocukları için her detayı düşünen anne ve babalar için bu renkler her açıdan avantaj yaratmaktadırlar.

Bebek Odası Takımı Fiyatları

Bebek odası takımları her mağaza ve marka için ayrı bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Birçok mağaza ve markaların ortalama fiyat aralığına baktığımız zaman 1.000 TL ile 2.500 TL arasında bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Sizde bebeğiniz için her detayı düşünüyorsanız bu markaların model ve tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git