[Çözüldü] Bebek Odası Takımları Fiyatları

[Çözüldü]  Bebek Odası Takımları Fiyatları
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 469 kez okundu.

Bebek Odası Takımları Fiyatları

Bebek bekleyen her ailenin heyecanla bebeğini beklerken, uzun bir hazırlık süreci olmaktadır. Bu süreçte bir odayı baştan tasarlamak maddiyatınızı biraz sarsabilir. Ancak değerlendirebileceğiniz çok fazla mobilya markası, tasarımlarını ve fiyatlarını birbirleriyle yarıştırdığından sürekli kampanyalar yapmaktadır. Çilek mobilya, istikbal mobilya, kilim mobilya, alfemo mobilya ve daha birçok mobilya markası bebekleriniz için her yıl çok özel tasarım bebek odası takımları satışa sunmaktadır. Çocuklarınız için karar veremeyeceğiniz kadar çok sade, şık, renkli modeller bulmanız mümkündür. Alınacaklar listesi hazırlayarak, bebek odası takımları fiyat araştırması yapmak bütçenize yarar sağlayacaktır. Şimdi sizler için bebek odası takımları fiyat araştırması yapmış iken markaların mağaza satış fiyatlarından biraz bahsedelim.

Bebek Odası Takımları Fiyatları

Çilek mobilyanın her yıl bebekler için hazırladığı en iyi tasarımları ile bebeklerinize özel, bebek odası takımları ile keyifli bir oda hazırlayabilirsiniz. Bebek karyolası fiyatları 699 TL den başlayarak, özelliklerine göre ebeveyn karyolalı tercih etmek isterseniz 1.449 TL ye kadar bütçenize göre seçenekler bulunuyor. Sepet şeklinde beşikler 649 TL den başlamaktadır. Büyüme özellikli bebek karyolaları da 990 TL den başlamaktadır. Orta boy bebek gardıropları 999 TL ve büyük boy bebek gardıropları 1.400 TL olarak, hayvan desenli modelleriyle çocuklarınızın odalarını eğlenceli hale getirecektir.

İstikbal mobilyanın güzel ve renkli bebek odası takımları fiyatlarına bakacak olursak, bebek odalarında peşin fiyatların 2.699 TL den başlayarak, taksitli fiyatlarının da modellere göre değiştiği 3.096 TL ortalamasında güzel bir bebek odası tasarlayabilirsiniz. Yine kampanyalı modeller arasında bütçemizi zorlamak istemiyorsak 1.820 TL nakit ve 1.921 TL taksitli fiyatlarla, sıcak ve sade bir bebek odası tercihi yapabilirsiniz. Yine farklı markaların bebek odası takımlarının fiyatlarını internet siteleri ya da mağazalardan yerinde görerek öğrenebilirsiniz. Markaların kampanya dönemlerini de takip ederek hafta sonu gibi özel günlerde bebek odası takımlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 Bebek Odası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekleriniz için en güzel bebek odalarını hazırlarken, sağlıkları açısından da dikkat etmeniz gereken önemli kriterler bulunmaktadır. Bebek odalarınızın duvar boya renkleri açık renkler seçilmelidir. Oda da ferah bir ortam yaratılmalıdır. Öncelikle yatacağı yatağı ortopedik seçmeniz omurga gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bebek karyolanız da ne çok sert ne de çok yumuşak mobilyadan olmalıdır. Bebek karyolanızın kenarlıkları yumuşak doku ile kaplı olmalıdır ki bebeğiniz ilk zamanlarda hareketli elleri ya da herhangi bir yerini çarpmasını önleyebilesiniz. Yine bebek nevresim ve çarşaflarınız hassas dokulu tercih edilmelidir. Bebek odasında aksesuar olarak fazla bir eşya kullanmamak daha rahat ortam yaratacaktır. Bebek odası seçimi yaparken küçük görünen detaylar sizlere ve bebeğinize güzel ve konforlu bir oda sağlayacaktır.

 

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git