[Çözüldü] Berksan Diyet Listesi

[Çözüldü] Berksan Diyet Listesi
2 Mart 2017 tarihinde eklendi, 218 kez okundu.

Artık insanların kilo takıntılarına ünlü berksan diyeti ile karşılık vererek bundan sonra klayca kilo vermenin ortaya çıktığını söyleyelim. Bundan dolayı bu kilo takıntılarına büyük ölçüde son vermek için artık son zamanların birden fazla kullanılan diyet listelerine göz atmak gerekmektedir. Bundan dolayı artık hemen hemen herkesin kullandığı bu listelerin var olması kişileri oldukça fazla mutlu etmektedir. Aslında kilo vermek için sadece sporun yeterli olduğunu düşünen bireylerde vardır. Bu tür bireyler artık son zamanların kilo kayıplarına etken edecek şekilde kilo vermeye devam etmektedir. İnsanların araştırmalarına göre en iyi diyet listesi olarak tabir edilen haftada 4 5 kilo verdiren berksan diyeti vardır. Aslında diyetisyenlerinde büyük tercihi olan bu diyet listesi son zamanlarda yaygınlaşarak günden güne artmaktadır. Nedir bu liste diye soracak olursanız sizlere üç günlük listeleri vereceğiz. Artık son zamanların çok kullanılan listelerine sizlerde kolayca ulaşabileceksiniz. Bu liste bir hafta boyunca kullanılacak yani tekrar edilerek kullanılmalıdır. Bu diyetin günlük kalori hesaplaması ise 1500 kaloriye tekabül etmektedir. Bu oran ise insanlar için oldukça güzel bir orandır. Bu diyette üç öğün yemek yeme alışkanlığı edinmemiz gerekmektedir. Şimdi sizlere üç öğünde neler yiyebileceğinizi aşağıda anlatalım.

Birinci gün; sabah çay ve yarım kâse ton balığı tüketin. Öğlen ise yarım greyfurt ve bir dilim kepek ekmeği ile bir porsiyon da taze fasulye tüketmeniz gerekmektedir. Akşam yemeğinde ise kızarmış ekmek üzerine sürülmüş fındık kreması yemeniz gerekir. Bir elma ve bir dondurma ile de günü tamamlarsınız.

İkinci gün; sabah çay ve ton balığı yanında iki parça dana eti yiyin. Öğlen ise bir adet haşlanmış yumurta ile sekiz adet tuzlu kraker ve bir kase brokoli lahana yemelisiniz. Akşam yemeğinde ise bir dilim kızarmış ekmek yarım muz ve çay ya da kahve içmelisiniz.

Üçüncü gün; çay ya da kahve ile içecek olarak başlarsınız. Daha sonradan bir haşlanmış yumurta ve ton balığı yiyin. Öğlen ise bir dilim kızarmış ekmek ve bir kase karnabahar bir kase kavun ve 5 adet tuzlu kraker yemelisiniz. Akşam ise 30 gr çedar peyniri bir adet elma ve çay ya da kahve yarım kase vanilyalı dondurma yemelisiniz.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git