[Çözüldü] Ceyda Düvenci Diyeti

[Çözüldü] Ceyda Düvenci Diyeti
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

Günümüzde insanlarda en sık rastlanan problem kilo vermektir. Kilo problemi en çok bayanlar tarafından karşılaşılan bir durumdur.  Kilo vermek için en çok tercih edilen yöntem spor ve diyet çeşitleridir. İnsanlar daha çok ünlü isimlerin diyet listelerini tercih etmektedirler. Özellikle doğum kiloları bayanların en büyük düşmanıdır. Doğum nedeniyle kilo alan ünlüler arasında Ceyda Düvenci de bulunmaktadır Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci’nin yapmış olduğu diyet ile 2 ayda 10 kilo vermesi herkesin bu diyet listesine ilgisini arttırmıştır. Ceyda Düvenci bu diyet listesinde öncelikle beyaz et tercih etmiştir. Ceyda Düvenci diyeti açlık krizlerini önlemek amacıyla günde 6 öğün olarak hazırlanmıştır. Ara öğün tüketimi açlık nöbetinin önlenmesi için oldukça önemli bir faktördür. Düşük kalorili yiyeceklerden oluşan ara öğünler yapmak şart. Bu diyet her bünye için etkili olmayabilir. Hatta bazı kişilerde sağlık sorunlarına da neden olabileceği için mutlaka uzman kişilere danışmadan uygulamak gerekir.

Ceyda Düvenci diyeti şu şekildedir:

Sabah(240 KALORİ) : 2 dilim kepek ekmek (110kalori), 1 dilim az yağlı beyaz peynir ya da 1 haşlanmış yumurta (60 kalori) , 2 dilim ananas (50 kalori),bol yeşillik (20kalori)

Ara Öğün (120 KALORİ) : 1 elma (60 kalori), 10 adet badem (60 kalori)

Öğle(335 KALORİ) : 1 dilim kepek ekmek(55), 2 yumurta ile hazırlanmış yağsız menemen (200 kalori), 1 bardak ayran(80 kalori)

Ara Öğün (140 Kalori) : 10 adet badem (60 kalori), 1 bardak ayran (80 kalori)

Akşam(330 Kalori) : 1 porsiyon ızgara balık (levrek ya da palamut-200 kalori), yağsız salata (50 kalori), 1 bardak ayran (80 kalori)

Ara Öğün (120 Kalori) : 1 bardak süt (120 kalori)

Toplam kalori sayısı : 1280

 

Ceyda Düvenci doğum sonrasında aldığı kilolarını bu diyet ile birlikte sporu da ihmal etmemiştir ve 2 ayda 10 kilo vermeyi başarmıştır. Ceyda Düvenci bu diyet ile birlikte plates de uygulamıştır. Plates zayıflamaktan ziyade sıkılaşmayı sağlayan bir spordur. Bu nedenle ince görünmek istiyorsanız mutlaka plates de yapmalısınız.

 

ceyda-duvenci-diyeti

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git