[Çözüldü] İbrahim Saraçoğlu’nun Yağ Yaktıran Tilya Kürü

[Çözüldü]  İbrahim Saraçoğlu’nun Yağ Yaktıran Tilya Kürü
12 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 281 kez okundu.

 

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bilindiği üzere şifalı bitkiler konusun da uzman olarak bir çok tv kanalın da ve kitaplar da karşımıza çıkıyor. İbrahim Saraçoğlu’nun yağ yaktıran Tilya Kürü ile nasıl zayıflayacağımza bir bakalım.

 

Saraçoğlu uyarıyor;lütfen piyasa da bulunan ve internette satılan bilmediğimiz firmaların pazara çıkardığı ürünleri kesinlikle almayın. Bu tarz ürünleri kullanarak farkında olmadan bir çok hastalığa yakalanma riskimiz artıyor.Saraçoğlu bu bilgiler ışığın da mucize Tilya Kürü nü öneriyor Tilya Kürü vücudumuz da bulunan yağların yakımını kolaylaştıran ,hazırlanması çok kolay uygulaması çok basit bir kür programını bizlere önermekte. Zayıflamak isteyenler için en doğal yollar dan biri olan Tilya kürünün rahatlıkla evimizde ve işyerimiz de uygulayabiliriz.

 

   Yağ Yaktıran Tilya Kürü Malzemeleri

 

  • 5 gram altınotu (1 tutam)
  • 10 gram Kuşburnu (10 – 12 Adet )
  • 10 gram Ihlamur ( 2 Tutam )

 

 NOT:Kuşburnu’nu  dövülmüş olarak kullanmayınız.

 

Tilya Kürü Nasıl Hazırlanmalıdır – ( Hazırlanış Tarifi )

 

Bir litreye yakın kaynamakta olan suya 10-12 adet kuşburnunu ilave edelim ( 2 tutam )

Daha sonra ıhlamur ve 1 tutam altın otu atarak ortalama 8- 9 dakika kaynatalım.

 

Verilen malzemelerle elde ettiğimiz kürü ılımaya bırakalım.

 

Gün içerisin de 2 defa olmak üzere 6- 7 saat ara ile tüketmeye özen gösterelim yani ılıdıktan sonra gün içerisin de ilk içtikten sonra 6- 7 saat sonra bir daha içmek gerekiyor .

 

Tilya Kürü nün bu şekilde uyguladığımız takdir de kısa zaman içerisin de etkisi farkedecek ve çok şaşıracaksınız. Hem uygulanması çok kolay hem çok sağlıklı bir kürdür.

 

 

Tilya genel olarak tarifte de verildiği gibi aslında Ihlamur çiçeğinin bir diğer adıdır.

Haziran ve ağustos aylarında açar rengi beyaz ve muhteşem essanslı bir çiçektir.

Yapraklarında  sap bulunan Tilya çiçeğinin üst bölümün de yeşil ve ucu sivri , kenarları dişli bir çiçek türüdür, Tilya çiçeğini taze veya kurutulmuş olarak tüketebilirisiniz.

 

Tilya Kürü ile Ay da Kaç Kilo Verebiliriz ?

 

Kilo vermeyi her ne kadar bazen erkekler de istese aslında genelde kadınların en büyük problemidir. Prof.Ddr. İbrahim Saraçoğlu’nun Tilya kürü önerisi ile yani ıhlamur çiçeği ile ay da kaç kilo verebiliriz ?

Bu kürü uygularken nelere dikkat edeceğimiz de çok önemli bir faktör.Klo verirken aynı zamanda egzersiz yaparsanız yağ yakımını hızlandırmış olursunuz.B egzersizler kardio ağırlıklı olursa ve gün de 45 dakika minimum kardio yaparsanız vücuttak ki yağ yakımını maksimum’a yükseltmiş olursunuz bu durum da çok kısa bir süre de istediğiniz fiziğe kavuşmanız için size hayli yardımcı olmuş olur.

 

Spor ile desteklediğimiz Tilya kürü nü  yediklerimize içtiklerimize dikkat ederek yaparsak  yağ yakımı kaçınılmaz olacaktır hem de sağlıklı bir şekilde  ve kolaylıkla Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu’nun Tilya kürü nü uygulayabilirsiniz.

 

ibrahim-saracoglunun-yag-yaktiran-tilya-kuru

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git