[Çözüldü] Kış Detoksu ile Zayıflama

[Çözüldü] Kış Detoksu ile Zayıflama
21 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

 

Beslenme ve Diyet uzmanları,kış mevsimin de  insanların kendilerine vakit ayırmak için oldukça uygun bir zaman olduğunu söylüyorlar, istenilen ölçülere sahip olmak için de ideal bir mevsim olduğunu olması ,aynı zamanda  Beslenme tarzının, gelecekteki sağlık ve hastalıklardan korunmamızı sağlıyor, her gün farklı aromalar, yeni lezzetler ile karşımıza çıkan gıda sektörünü bazen sağlıklı yiyecekleri önümüze sunarken kimi zaman da sağlığı zaman da çok sağlıklı ürünlerle karşılaşmayabiliyoruz Kış Detoksu ile Zayıflama nasıl gerçekleşir? şimdi sizlere bundan bahsedeceğiz.

 

Genelde “iyi ve kötü besinler” tarzında bir bakış açısı halk arasında yaygınlaşmış durumda. Aslında iyi veya kötü olması değildir, burada şu soru çıkıyor karşımıza kime göre kime göre kötü bu kişiden kişiye değişen bir durumdur.

Zayıflamak, sağlıklı kilo vermek, kilo almak hiçbirisi için geç değil , ne zaman isterseniz o zaman istersek o zaman başlayabiliriz . Hedeflerimiz olmazsa sonuca ulaşabilememiz pek te mükmkün değil. Kış mevsimi,kişinin kendisine  vakit ayırmak için oldukça uygun bir zamandır ve aynı zamanda dilediğiniz ölçüye ulaşmak için de idealdir. Kış sezonu aslında diyet sezonudur, yeni yıla yaklaştığımız günler de sizlerde kış diyetini uygulayarak ideal görüntünüze kavuşabilirsiniz.

Kış Detoksu diyeti yaparken nelere dikkat etmeli ? bir an önce kilo verebilmek için spora yüklenmemek gerek alışkın değilseniz bu işi uzun süredir yapmıyorsanız kendinizi fıtness salonların a gereğinden fazla yormanız size fayda getirmeyecektir,fıttness eğitmeni eşliğin de sporunuzu yaparsanız vücudunuz için gerekli olan vitaminler ve mineraller de yerinde kalacaktır zira fazla egzersiz bunları vücudumuzdan eksiltebilir,bir diğer dikkat etmemiz gereken husus akşam yemeğini mümkün olduğunca erken saatte tüketmek,bol su içmeyi kesinlike ihmal etmemek gerekiyor,işte size kış aylarında rahatlıkla uygulayabileceğiniz kış detoksu diyeti.

 

Günde 3 litre yani 15 bardak su tüketilecek

 

Kahvaltıdan önce:bir ılık su bardağı su bir su bardağı normal oda sıcaklığında su

Kahvaltı:Beyaz peynir veya 1adet yumurta + 1 peynir  ince dilim ekmek (50 gr) bol  çiğ sebze

Kuşluk:1 porsiyon taze meyve

 

Gece:2- 3 köfte kadar et 1 ince dilim ekmek
İkindi: 1 dilim beyaz peynir 2 ince dilim ekmek (50 gr)

 

Akşam:8-10 yemek kaşığı sebze yemeği 1 su bardağı yoğurt veya 2 su

bardağı ayran bol yeşillikli salata (az zeytinyağı ilaveli) 1 ince dilim ekmek

 

Gece:  2 porsiyon meyve

 

Sizlere yukarıda vermiş olduğumuz diyeti kış aylarında rahatlıkla uygulayabilirsiniz,vücut metabolizması kış aylarında kedini korumaya aldığından dolayı yağ yakmak biraz daha zorlaşabilir ama aynı zamanda spor yapmak ve yediklerimize dikkat etmemiz açısından çok uygundur sağlıklı kış detoksu diyeti ile hem metabolizmanızı hızlandıracak hem de vücudunuzu yaza erkenden hazırlamış olacaksınız bu şekil de kilo verme stresinden de kurtulmuş olacaksınız, sağlıklı kış detoksu diyeti sayesin de vücudunuzda ki ödemleri atabilecek ve şişkinlerden kurtulacaksınız.

 

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git