[Çözüldü] Tok Tutan Özel Meyve Suyu Diyeti

[Çözüldü] Tok Tutan Özel Meyve Suyu Diyeti
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 488 kez okundu.

Fazlalık kilolarından memnun olmayan kişiler için pek çok zayıflama yöntemi bulunmaktadır. Zayıflamak için yapılan diyetler, kürler, sporlar ve egzersizlerin dışında estetik ile zayıflayabilen kişilerden ve hap kullanan kişilerde bulunaktadır. Diyet ve spor ile zayıflamak diğer yöntemlere göre daha sağlıklı ve kalıcıdır. Fazla kilolar insanların sağlıklarında büyük sorunlara yol açtığı gibi yaşam standartlarını da olumsuz yönde etkiler. Şeker hastalığı, kalp hastalıkları, böbrek hastalıkları gibi sağlık sorunlarına sebep olurken gün içerisinde hareketlerimizi de kısıtlar. Bir diyet yaparken dikkat etmemiz gereken öneli noktalar vardır. Bu önemli durumlardan bir tanesi de açlığımıza yenik düşüp diyetimizi yarıda bırakmaktır. Diyeti yarım bırakmak kilo vermeyi değil aksine kilo bile aldırabilir. Bunun önüne geçmek için hazırlanmış tok tutan meyve suyu diyeti listesi bulunmaktadır. Acıktığınızı hissettiğiniz anlarda ve spor yaptıktan sonra aniden ortaya çıkan açlık durumunu bu meyve suyu ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bu özel tarif ile acıktığınızı hissettiğiniz her an açlığınızı yatıştırabileceksiniz. Ayrıca bu özel hazırlanmış meyve suyu tarifinin bir diğer özelliği ise sadece açlığınızı yatıştırması değil aynı zamanda aniden ortaya çıkan şeker ihtiyacınızı da karşılamaktadır. Bu özel tarif özellikle şeker hastalarının uygulamaya başlamadan önce muhakkak bir uzmana ya da hekime danışmaları gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sağlık sorunları ile karşılaşabilirler.

Açlığımızı yatıştırmak ve fazla kilolarımızdan kurtulmak için hazırlanmış olan özel meyve suyu diyeti listesi şu şekildedir:

Tok tutan meyve suyu diyeti malzeme listesi:

  • 2 tane yeşil elma
  • 3 tane kivi
  • 2 tane limon
  • 1 tane taze nane
  • 1 tane muz
  • 1 tane salatalık

Tok tutan meyve suyu diyeti hazırlanışı:

  • Tüm meyveleri yıkayın.
  • Küçük küçük tüm meyveleri doğrayalım.
  • Tüm meyveleri katı meyve sıkacağında sıkalım.

NOT:  1 su bardağı 70 kaloridir.

Not: Diyeti uyguladığınız süre boyunca günde en az 2,5 litre kadar su tüketmek daha hızlı kilo vermenize ve yağ yakmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca günde ortalama 40 dakika kadar spor ve ya egzersiz yaparsanız daha hızlı kilo verebileceğiniz gibi daha sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

 

tok-tutan-ozel-meyve-suyu-diyeti

Content Protection by DMCA.com
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git