Ana sayfa İbrahim Saraçoğlu Kırışıkları Yok Eden Bal ve Limon Karışımı

Kırışıkları Yok Eden Bal ve Limon Karışımı

Kırışıklık yok eden doğal bal ve limon karışımının tarifi: Belli bir yaşa eriştikten sonra cildimiz bakıma ihtiyaç duyar. Eğer gerekli bakımı uygulamazsak başta kırışıklık olmak üzere cildimiz çeşitli sonuçlara maruz kalır. Cildimizi eski haline getirmenin yolu doğal mucize olan bal ve limondan geçmektedir. Bugün vereceğimiz karışım ile kısa zamanda cildiniz tekrar eski günlerine kavuşacaktır.

Cildinizde bulunan kalojen doku zamanla yıpranır ve sarkmalar yaşanır. Ayrıca yaşamın içinde olan stres, kötü beslenme, uykusuzluk ve diğer faktörlerde cildinizi sürekli olarak olumsuz etkiler. Size vereceğimiz karışım ile cildiniz kısa zamanda eski sağlıklı yapısına kavuşacaktır. Limonun içinde bulunan anti-oksidanlar ve c vitamini cildiniz özellikle ihtiyaç duyduğu maddelerdir. Bu yapı cildinizi gençleştirdiği gibi ayrıca yağdan ve kirden de arındıracaktır.

Kırışıklık Gideren Bal ve Limon Karışımının Yapılışı

Önce limonunuzu ortadan ikiye kesin ve yarım limon elde edin daha sonra bu limonun kestiğiniz yüzüne doğal balı sürün. Bir süre bekletin. Yüzünüzü bol sabun ile yıkayıp kurulayın. Ardından az evvel yaptığınız ballı limonu yaklaşık 2 dakika yüzünüze sürünüz. Ardından bu şekilde 10 dakika kadar bekleyiniz. Bekleme işleminin sonunda yüzünüzü ılık su ile yıkayınız. Bu işlemleri hafta 3 kez tekrarlayınız. 1 ayın sonunda cildinizin ne kadar değiştiğine kendiniz bile inanamayacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı giriniz