Ana sayfa İbrahim Saraçoğlu Lahana Suyu Diyeti İle Kalıcı Kilo Verin

Lahana Suyu Diyeti İle Kalıcı Kilo Verin

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu son programında kilo vermek isteyen kişiler için Lahana Suyu ile Kilo Verdiren çok etkili bir tarif tanıttı. Bu zayıflama tarifi ile 1 ayda ortalama olarak 4 kilo vereceksiniz. Bu verdiğiniz kilolar tamamen yağ dokudan gideceği için kolay kola geri almayacağınız bir yapıda olacak.

Lahana Kürü Suyu Zayıflatır mı ?

Lahana bitkisinin içinde bol miktarda lif bulunmaktadır. Ayrıca lahana metabolizmayı hızla hareketi geçirir. Yine en önemli özelliklerinden biri de toksinleri dışarı atıp yağ dokusunu eritmesidir.

Lahana Suyu ile Kaç Kilo Verebilirim ?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun verdiği bu tarif ile lahana suyu kürü doğru bir şekilde hazırlanırsa ve uygulanırsa 1 ayda 4 kilo kadar kilo kaybı yaşayabilirsiniz.

Lahana Suyu Kürü’nün Yan Etkileri Nelerdir ?

Bu diyetin toksinleri temizleme etkisi olduğu için doğal olarak vücuttaki tuz miktarını da azaltmaktadır. Bundan dolayı özellikle Guatr hastalarının bu diyeti yapması önerilmez. Bir diğer yan etkisi ile lahanadan sebep olarak bu diyet gaz yapmaktadır. Doğumunu yeni yapmış bayanlar için bebekte ve kendinde gaz sıkıntısı yaşatacağı için o grubunda bu diyeti yapması uygun değildir. Kan sulandırma etkisi bulunan lahana suyu kalp ameliyatı geçirmiş kişiler içinde maalesef ki uygun değildir.

Lahana Suyu Kürü Nasıl Hazırlanır ?

Lahana suyu kürü hazırlanması konusunda internette bir çok bulunmaktadır ancak biz sizlere bu konuda uzman kabul edilen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tarifini vermeyi tercih ettik. İlk olarak 500 ml suyu büyükçe bir tencerenin içine koyunuz. Daha sonra 4 adet lahana yaprağını fazla parçalamadan tencerenin içine atınız. Daha sonra tencerenin kapağını sıkıca kapatıp 15 dakika kadar kaynatınız. Kaynatma işleminde ılık olmasına kadar bekleyiniz ve içine 5 damla limon damlatınız. Lahana kürümüz hazır.

Lahana Suyu Kürünü Nasıl Kullanacağım ?

Yukarıdaki işlemin ardından ortalama olarak 2 bardak kadar lahana suyu kürü elde ediyorsunuz. Her gün bu 2 bardak su içilecek. İlk olarak sabah kahvaltısından önce 1 bardak ve akşam yemeğinden önce 1 bardak şeklinde günlük tüketilecek. Bu işlem 5 gün boyunca yapılacak ardından 3 gün ara verilecek daha sonra 5 gün daha uygulanacak.

Lahana Suyu Kürünün Diğer Faydaları Nelerdir ?
  • Vücudunuzda biriken toksinleri atar ayrıca yağlı dokuları eritir.
  • Sık sık oluşan selülitlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.
  • Cildinizde oluşan kurumak bilmeyen sivilcelerinizi kurutur.
  • Akciğer kanserinin oluşumunu engeller.
  • Ülser hastalığına iyi gelir.
  • Felç ve kalp krizini engeller.
  • Yanıklarınıza iyi gelir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı giriniz